Fajne i tanie

Kingston Digital czytnik USB 3.0 Media Reader

Kingston Digital czytnik USB 3.0 Media Reader
Interfejs USB 3.0 zapewnia transfer danych na poziomie 5.0Gb/s Idealne urządzenie do szybkiego pobierania danych z kart pamięci typu flash o dużej pojemności Warszawa, 9

Interfejs USB 3.0 zapewnia transfer danych na poziomie 5.0Gb/s

Idealne urządzenie do szybkiego pobierania danych z kart pamięci typu flash o dużej pojemności

Warszawa, 9 sierpnia 2011 — Kingston Digital Europe Ltd – spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, ogłosiła dziś wprowadzenie Kingston® USB 3.0 Media Reader. Czytnik ten oferuje maksymalną wydajność technologii USB 3.0, pozwalającą na zdecydowane skrócenie czasu transferu danych.

Kingston USB 3.0 Media Reader obsługuje różne formaty kart łącznie z najnowszą SDXC charakteryzującą się dużą pojemnością. Dzięki swojemu łatwemu w użytkowaniu designowi plug-and-play, czytnik zapewnia aż do 5.0Gb/s szybkości transferu danych dla obrazów o wysokiej rozdzielczości i innych dużych plików danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów potrzebujących szybkiego i niezawodnego urządzenia do przesyłu ważnych danych. Czytnik jest kompatybilny w dół, do technologii USB 2.0.

“Kingston USB 3.0 Media Reader to bardzo uniwersalny czytnik różnych formatów kart. W połączeniu z małymi gabarytami sprawia, że sprawdza się zarówno w domu, w podróży jaki i w biurze”, mówi Paweł Śmigielski z firmy Kingston. “To jedno z najlepszych urządzeń do odczytu kart o dużych szybkościach, dostępnych obecnie na rynku, które w wygodny sposób pozwala przenosić zdjęcia, muzykę między wieloma różnymi platformami.”

Kingston USB 3.0 Media Reader dostępny jest ze specjalnym kablem posiadającym trzy końcówki USB 3.0. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją, wsparciem technicznym 24/7 oraz legendarną już niezawodnością firmy. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.kingston.com/europe.

Specyfikacja techniczna Kingston USB 3.0 Media Reader:

• Przenośny: wygodny mały rozmiar
• Wszechstronny: obsługuje następujące formaty kart Flash:
o CompactFlash
– CF Typ I (UDMA 0-6)
– CF Typ II (UDMA 0-6)
o Secure Digital
– SD
– SDHC
– SDHC UHS-I
– SDXC
– SDXC UHS-I
o microSD
– microSD
– microSDHC
– microSDXC
o Memory Stick®/M2**
– Memory Stick®
– Memory Stick® PRO
– Memory Stick® Duo™
– Memory Stick® PRO Duo™
– Memory Stick® M2
• Wymagania: system wyposażony w port USB 3.0
• Kompatybilny wstecz: z USB 2.0
• Wymiary: 93.17mm x 52.68mm x 16.00mm
• Kategoria Prędkości*: USB 3.0, do 5.0Gb/s szybkości transferu danych
• Temperatura pracy: 0º to 60ºC
• Temperatura przechowywania: -20º to 85ºC
• Kompatybilne Systemy Operacyjne: Windows® 7, Windows Vista® (SP1, SP2), Windows XP (SP3)
• Gwarancja: dwuletnia gwarancja

A to już wiesz?  laptop z segmentu premium – Series 7 CHRONOS

* Szybkość może być inna w przypadku różnych ustawień systemowych.

** Wszystkie marki oraz nazwy produktów wymienione są powyżej jedynie w celu identyfikacji. Memory Stick oraz Memory Stick PRO Duo są znakami handlowymi Sony Corporation. Kingston nie jest stowarzyszony z Sony Corporation. Inne nazwy produktów są znakami handlowymi oraz zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiadających firm.

Kingston USB 3.0 Media Reader

Numer serii

Pojemność i właściwości

Sugerowana cena netto PLN

FCR-HS3

USB 3.0 Media Reader

80, 94

Informacje o firmie Kingston Digital

Kingston Digital jest filią Kingston Technology – światowego lidera na rynku produktów pamięciowych. Firma Kingston Digital została założona w 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Fountain Valley w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy