Wiadomości branżowe

LED Salonowy

Supernowoczesne wnętrze, przytulny salon z aneksem kuchennym, a może sypialnia? Niezależnie od tego, gdzie go postawisz, prezentuje się świetnie. Jego nowoczesny design powoduje, że z łatwością wpisuje się w każdą współczesną

Supernowoczesne wnętrze, przytulny salon z aneksem kuchennym, a może sypialnia? Niezależnie od tego, gdzie go postawisz, prezentuje się świetnie. Jego nowoczesny design powoduje, że z łatwością wpisuje się w każdą współczesną przestrzeń.  Samsung LED TV serii 8 to prawdziwy LED Salonowy.


Wielkim atutem telewizorów serii 8 marki Samsung jest wyjątkowy design. Łączy on wyrafinowaną stylistykę z precyzyjnie dopracowaną konstrukcją. Metalowe wykończenia w kolorze matowego tytanu dodają elegancji, a mieniąca się delikatnymi, metalicznymi tonami przeźroczysta  ramka zmienia kolory i odcienie w zależności od charakteru odbijającego się w niej światła. Modele serii 8 dzięki swojej smukłości (zaledwie 3cm grubości obudowy) pasują do każdego nowoczesnego wnętrza. Telewizor można ustawić na delikatnej podstawie lub powiesić na ścianie.


Tym, co dodatkowo wyróżnia Samsung LED TV serii 8, jest innowacyjny standard Clear Motion Rate przekładający się na wyjątkową płynność i ostrość obrazu. Czystość odwzorowania ruchu w telewizorze zależy nie tylko od częstotliwości odświeżania obrazu. Ważny jest cały system rozwiązań. Dlatego standard Clear Motion Rate łączy trzy elementy: panel Samsung gwarantujący niezwykłą szybkość reakcji ciekłych kryształów, technologię podświetlania diodami LED zapewniającą równomierne podświetlenie ekranu i możliwie najszybszą reakcję na zmieniające się sceny oraz szybki i wydajny procesor (tzw. chipset). Innowacyjny standard płynności Clear Motion Rate sprawia, że wszystkie seanse filmowe w naszym salonie będą  niezapomnianym przeżyciem.

A to już wiesz?  Samsung Unpacked 2013 w Warszawie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy