Buty

Michał Szulc for Wojas – ekskluzywna linii butów

Michał Szulc for Wojas – ekskluzywna linii butów
Informacja prasowa Warszawa, 5 października 2015 Michał Szulc for Wojas – ekskluzywna linii butów Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z elegancją, minimalizm i wysmakowane detale –

Informacja prasowa
Warszawa, 5 października 2015

Michał Szulc for Wojas – ekskluzywna linii butów

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z elegancją, minimalizm i wysmakowane detale – taka właśnie jest kolekcja zaprojektowana przez Michała Szulca dla marki Wojas. To wyjątkowa linia obuwia, która swoją prapremierę miała podczas ostatniego pokazu projektanta. W październiku pierwsze modele trafią do sprzedaży! W limitowanej kolekcji będą dostępne wysokie kozaki w dwóch wersjach kolorystycznych.

Michał Szulc dwa razy do roku prezentuje swoje autorskie kolekcje, zgodnie z rytmem modowych trendów. Ma swój charakterystyczny, wypracowany styl, który tym razem zdecydował się przełożyć na projektowanie obuwia, we współpracy z marką Wojas. Tak powstała linia butów, która po raz pierwszy została zaprezentowana podczas jubileuszowego pokazu projektanta Hold the rivers.

W tym sezonie w wielkim stylu powracają kozaki i to właśnie one jako pierwsze trafią do sprzedaży! Te zaproponowane przez Szulca doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Monochromatyczna czerń została przełamana szerokim pasem skóry o wężowej fakturze, nałożonejna obcasy oraz na opinający kostkę szeroki pas. Kolejną propozycją są kozaki wykonane z naturalnej skóry w kolorze głębokiej szarości, w ciekawy sposób zostały zaakcentowane szerokim skórzanym pasem w odcieniu metalicznego srebra.

„Moja współpraca z marką Wojas rozpoczęła się od pierwszego, autorskiego pokazu w Warszawie. Ponieważ wspólnie od kilku sezonów potrafimy się inspirować, naturalną dla naszej współpracy drogą było stworzenie linii butów. To dla mnie ogromne wyzwanie i ciekawe doświadczenie, ponieważ uczestniczę na każdym etapie produkcji – dobieram kopyta, skóry, ich odcienie, a także wysokość obcasów. To pierwsze modele, które trafią na sklepowe półki, a dla mnie to ogromne wydarzenie” – komentuje projekt Michał Szulc.

Kozaki będą dostępne w sprzedaży od połowy października w salonach firmowych Wojas oraz na www.wojas.pl w cenie 699zł.
Więcej informacji: www.wojas.pl

A to już wiesz?  Kolekcja Tomasz Ossoliński for Gino Rossi w filmach Piotra Stokłosy

Micha_ Szulc for Wojas (1)-001-2015-10-14 _ 20_54_54-80

Micha_ Szulc for Wojas (2)-002-2015-10-14 _ 20_54_54-80

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy