Wiadomości branżowe

Moc i precyzja czyli nowe drukarki Samsung

W ofercie Samsung na 2011 rok znalazły się dwie nowe serie drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych do druku w biurze – drukarka ML-3710ND oraz urządzenie wielofunkcyjne SCX-4833FD to przedstawiciele nowych serii. Modele te cechuje

W ofercie Samsung na 2011 rok znalazły się dwie nowe serie drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych do druku w biurze – drukarka ML-3710ND oraz urządzenie wielofunkcyjne SCX-4833FD to przedstawiciele nowych serii. Modele te cechuje niezwykła wydajność, co zapewnia wykorzystany po raz pierwszy w tego typu urządzeniach dwurdzeniowy procesor.


Drukarka ML-3710ND jest przeznaczona dla użytkowników indywidualnych i małych grup roboczych. Wyposażono ją w innowacyjny mechanizm zapobiegający zacinaniu się papieru (średnio taki przypadek może wydarzyć się raz na 5 tysięcy wydruków), dzięki czemu klient zyskuje gwarantowaną profesjonalną jakość przy wydrukach na papierze o różnej wielkości i grubości (także ozdobnym). Urządzenie drukuje z szybkością do 35 stron A4 na minutę.


Model ML-3710ND został wyposażony w funkcję druku dwustronnego (duplex). Wśród opcji dodatkowych jest podajnik na 520 arkuszy, który pozwoli na umieszczenie w nim całej ryzy papieru.  Nowa drukarka gwarantuje bardzo cichą pracę – urządzenie drukuje z głośnością 52 dB, dzięki czemu praca w biurze może odbywać się w spokojniejszej, cichej atmosferze. W drukarce umieszczono też przycisk ECO – druku ekonomicznego, pozwalającego nie tylko chronić środowisko, ale przede wszystkim oszczędzać toner.


Tymczasem nowe urządzenie wielofunkcyjne SCX-4833FD zapewnia wszechstronną pomoc w biurze: drukuje, kopiuje, skanuje, faksuje, a także umożliwia faksowanie bezpośrednio z komputera. Podobnie jak ML-3710ND, oferuje moc dwurdzeniowego procesora i pamięci, którą można rozbudować do 384 MB. Dołączone oprogramowanie pozwala na łatwe zarządzanie i monitorowanie pracy urządzenia. SCX-4833FD drukuje i kopiuje z szybkością 31 stron A4 na minutę. Skanowanie odbywa się z szybkością do 24 obrazów na minutę. Urządzenie umożliwia drukowanie bezpośrednio z pendrive’u USB. Podobnie jak w modelu ML-3710ND, urządzenie SCX-4833 wyposażono w przycisk ECO.

A to już wiesz?  Wypróbuj najnowsze aparaty fotograficzne Samsung

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy