Wiadomości branżowe

Pełną parą

Pełną parą
Wielogodzinne, żmudne prasowanie nie ma wielu zwolenników. Nikt z nas nie lubi tracić czasu, walcząc z trudnymi zagnieceniami na pogniecionych ubraniach. Pragnąc udoskonalić ten monotonny proces, marka Tefal proponuje innowacyjne

Wielogodzinne, żmudne prasowanie nie ma wielu zwolenników. Nikt z nas nie lubi tracić czasu, walcząc z trudnymi zagnieceniami na pogniecionych ubraniach. Pragnąc udoskonalić ten monotonny proces, marka Tefal proponuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie prasowania i przedstawia nowe modele generatorów pary. Wytwarzana w nich para jest 6-ciokrotnie mocniejsza od tej pochodzącej z tradycyjnego żelazka i pozwala skrócić czas prasowania aż o 30%. Nowe urządzenia sprawią, że prasowanie zyska od teraz większą sympatię.


 Marka Tefal poszerza swoją ofertę o nowy generator pary – Protect Anti Calc GV9360 oraz wzbogaca o lepsze parametry dwa istniejące już modele: Express Anti Calc GV7250  i Easy Pressing GV5240.


Tefal Protect Anti Calc GV9360 został stworzony dla najbardziej wymagających konsumentów. Zostały w nim zastosowane wyjątkowe rozwiązania jeśli chodzi o ilość wytwarzanej pary. Urządzenie posiada system Turbo czyli silny wyrzut pary wytwarzający aż 200 gramów pary. Obłok pary sięga nawet 1,5 metra długości. Pozwala to perfekcyjnie i sprawnie wyprasować nawet najbardziej uciążliwe zagniecenia.                                                                                                                             


Urządzenie posiada również wyjątkowy system odkamieniania. Kamień naturalnie gromadzący się w generatorze podczas jego używania jest głównym powodem niezadowolenia konsumentów i czynnikiem skracającym życie generatora. Aby zapobiec ewentualnym problemom w eksploatacji, generator Protect Anti Calc  został wyposażony w specjalny sztyft, na którym gromadzi się kamień. Kiedy zapali się odpowiednia lampka kontrolna wystarczy jedynie opłukać sztyft pod bieżącą wodą, by usunąć zgromadzony osad.


Generator pary Protect Anti Calc GV9360 posiada specjalną pokrywę z przyciskiem do blokowania, zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania i większy komfort przy przenoszeniu. Dodatkowo wyposażony jest w system automatycznego zwijania kabla.Przy ciśnieniu równym 5 barów i wytwarzaniu pary do 120g/min, generator ma moc 2200W.  Urządzenie jest dostępne na rynku od marca tego roku w cenie 1499,99PLN.


Generatory pary Tefal Express Anti Calc GV7250 i Tefal Easy Pressing GV5240 zostały wzbogacone o nowe funkcje i ulepszone parametry.

A to już wiesz?  "Bądź podwójnie Smart z Samsung Smart TV i wygraj samochód smart fortwo!" – Samsung zaprasza do wakacyjnej promocji

 W modelu Express Anti Calc GV7250 został wbudowany system antywapienny w postaci sztyftu oraz wzmocniony został system wytwarzania pary, do 120g/min. Urządzenie posiada także większe ciśnienie – 4,5 bara, przy mocy 2200W. Dostępne jest w cenie 1099,99PLN.  


Kolejny model Easy Pressing GV5240 został wzbogacony o blokadę Lock System zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo parametry ciśnienia zostały powiększone do 4,5 bara, a także wprowadzono regulację wytwarzania pary. Urządzenie dostępne jest w cenie 759,99PLN.                                                                


 


Wszystkie modele generatorów pary marki Tefal, w okresie od 1 marca do 31 sierpnia 2010 roku  są objęte promocją konsumencką „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. Umożliwia to konsumentom oddanie urządzenia jeśli nie spełni ono wymaganych oczekiwań. Dodatkowych informacji będzie można uzyskać z ulotek w sklepach oraz na www.tefal.pl. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy