Wiadomości branżowe

Kolorowa kontrola temperatury

Miłośnicy herbaty mają możliwość przebierania w bogatej ofercie różnych gatunków tego szlachetnego napoju. By wydobyć głęboki aromat i smak herbaty, potrzebna jest odpowiednia temperatura wody. Tradycyjne czajniki gotują wodę

Miłośnicy herbaty mają możliwość przebierania w bogatej ofercie różnych gatunków tego szlachetnego napoju. By wydobyć głęboki aromat i smak herbaty, potrzebna jest odpowiednia temperatura wody. Tradycyjne czajniki gotują wodę do 100˚C, która może być za wysoka dla pewnych odmian herbaty. Smak napoju zależy także w dużej mierze od jakości wody. Na polski rynek wchodzi właśnie nowy czajnik KRUPS PITTSBURG z funkcją oczyszczania wody i możliwością ustawienia szerokiego wachlarza temperatury. Amatorzy picia herbaty z pewnością docenią nowe urządzenie.


To, co wyróżnia czajnik KRUPS PITTSBURG spośród innych czajników, to możliwość wyboru optymalnej temperatury wody. Obok tradycyjnego zagotowania do 100˚C, wodę można podgrzać do 50˚ – 60˚ – 70 ˚- lub 85˚C. Po wyborze jednego z czterech zaprogramowanych poziomów, informacja o wybranej temperaturze pojawi się na wyświetlaczu. Funkcje umieszczone na rączce, sprawiają, że korzystanie z nowego czajnika KRUPS jest niezwykle praktyczne.


Ponadto, czajnik umożliwia automatyczne utrzymywanie temperatury wody. Kiedy wybrany poziom temperatury zostanie osiągnięty, automatycznie zadziała funkcja utrzymywania wody na stałym poziomie. Odpowiadająca nam temperatura zostanie utrzymana aż do 30 minut. W każdym momencie istnieje także możliwość sprawdzenia temperatury wody panującej wewnątrz czajnika, dzięki umieszczonemu na elektronicznym wyświetlaczu wskaźnikowi.


Czajnik posiada wyjątkowy system informowania o temperaturze wody za pomocą wewnętrznych efektów świetlnych. Poszczególne kolory – zielony, niebieski, granatowy, fioletowy i czerwony, poinformują nas o wybranej temperaturze.


Urządzenie posiada także innowacyjną funkcję oczyszczania wody – „Purify”. W ciągu 3 minut woda jest przegotowywana, i aż 99% bakterii zawartych w zwykłej „kranówce” ulega zniszczeniu. Dzięki temu znacznie poprawia się jakość wody, jej twardość i smak.


Czajnik zaopatrzony jest dodatkowo we wspomagane otwieranie pokrywy oraz wyjmowany anty-osadowy filtr. Po każdym zakończonym procesie podgrzewania wody zostaniemy o tym poinformowani za pomocą specjalnego sygnału dźwiękowego. Urządzenie osadzone jest na obrotowej podstawie, a wykonany ze stali nierdzewnej element grzewczy został ukryty dla wygody i walorów estetycznych konsumentów. Czajnik ma pojemność 1,5 litra.

A to już wiesz?  MasterCard dofinansuje mobilne terminale płatnicze dla punktów handlowo-usługowych z sektora MSP

Czajnik w sklepach pojawi się pod koniec kwietnia, w cenie 319,99PLN.


 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy