Fajne i tanie Telefony kom Zakupy

Prezenty na święta w postaci telefonów

Nadchodzące Święta to także okazja, aby miłośnicy motywów i melodii świątecznych skorzystali z bogatego wyboru tapet, świątecznych pocztówek MMS oraz dzwonków.

W tym roku dostępnych będzie wiele nowych dzwonków dostosowanych do wszystkich telefonów z oferty Orange, m. innymi wysokiej jakości dzwonki typu True Tone ze świąteczną muzyką utrzymaną w tonacji humorystycznej, przygotowane przez hiszpańską firmę Genexies. W ofercie świątecznych tapet Orange proponuje motywy z postaciami znanymi z kreskówek wytwórni Disney, czy Hanna Barbera.
Uzupełnieniem kolekcji świątecznych elementów personalizacyjnych są okolicznościowe powitania na pocztę głosową.

phone-300.jpg

Już pierwszego grudnia w Orange Word dostępne będą zimowe nowości: specjalny serwis dla narciarzy oraz świąteczne dzwonki i tapety, które co roku cieszą się niezmiennie popularnością.

Serwis dla narciarzy przygotowywany we współpracy z TVN zawiera informacje o wszystkich najpopularniejszych ośrodkach narciarskich w Europie: w Polsce, Czechach, Francji, Szwajcarii, na Słowacji i we Włoszech. Użytkownicy sieci Orange, planujący wyjazdy na narty, znajdą w nim nie tylko opisy ośrodków, ale także informacje na temat bieżących warunków pogodowych i prognozy na najbliższe dni, opisy tras, bazy noclegowej i okolicznych atrakcji, takich jak baseny, tory saneczkowe, lodowiska, czy kręgielnie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy