Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Uwiecznij wakacyjne przygody na superodpornych kartach pamięci Samsung

Szybkość odczytu i nagrywania w FullHD niewiele znaczą w zetknięciu z siłami natury. Dlatego karty Samsung są również odporne na wstrząsy, zabrudzenia, zalanie, a nawet działanie magnesu, dzięki czemu możemy używać ich w każdych

Szybkość odczytu i nagrywania w FullHD niewiele znaczą w zetknięciu z siłami natury. Dlatego karty Samsung są również odporne na wstrząsy, zabrudzenia, zalanie, a nawet działanie magnesu, dzięki czemu możemy używać ich w każdych warunkach.

Pogoda sprzyja przygodom, a najciekawsze przygody to takie, które wiążą się z aktywnością ruchową. Te z kolei zasługują na uwiecznienie – w pamięci, na zdjęciach, w filmach. Podczas ciekawych przygód sprzęt elektroniczny ulega wypadkom, a mała karta pamięci jest szczególnie narażona na tego typu urazy. Chyba, że jest to karta pamięci Samsung, która jest odporna na czynniki zewnętrzne – dzięki temu doskonale współgra z superodpornymi urządzeniami Samsung: telefonami Solid, Xcover czy kamerami HMX-W200 i HMX-W300.

Karty Samsung Secure Digital SD i microSD zostały podzielone na 2 linie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników: Essential (2/4/8/16/32 GB) i Plus (8/16 GB). Pierwsza z nich umożliwia zapis z prędkością do 12 MB/s, druga – do 21 MB/s, przy czym obie zapewniają odczyt na poziomie nawet 24 MB/s, co w praktyce pozwala na odtworzenie wszystkich wakacyjnych wspomnień w doskonałej jakości i w rozdzielczości Full HD. Dzięki tak dużej prędkości zapisu i odczytu żaden aparat czy smartfon nie będzie miał opóźnień w działaniu spowodowanych wolno działającą kartą pamięci.

Ceny sugerowane zależą od serii i pojemności. Karty SD i microSD można kupić od 34,90zł.

A to już wiesz?  Przystanek Samsung zawitał do Gdyni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy