Wiadomości branżowe

Rowenta Silence Force Cyclonic– ekskluzywne i wygodne rozwiązanie dla wielbicieli ciszy

Hałas wytwarzany przez urządzenia domowe jest dla wielu osób przyczyną stresu. Marka Rowenta chce chronić ciszę i spokój w domu swoich konsumentów, wprowadzając przełomowe rozwiązanie w sztuce odkurzania. W październiku

Hałas wytwarzany przez urządzenia domowe jest dla wielu osób przyczyną stresu. Marka Rowenta chce chronić ciszę i spokój w domu swoich konsumentów, wprowadzając przełomowe rozwiązanie w sztuce odkurzania. W październiku pojawi się na rynku wyjątkowo cichy odkurzacz bezworkowy Rowenta Silence Force Cyclonic.


 Rowenta Silence Force Cyclonic nie jest zwykłym odkurzaczem. Dla wygody i wydajności codziennego odkurzania została zastosowana technologia bezworkowa, dzięki której nie będziemy już musieli pamiętać o zakupie i wymianie worków, a jedynie o usuwaniu kurzu z pojemnika. Nawet czyszczenie filtra odbywa się automatycznie. Dzięki Rowenta Silence System została osiągnięta niezrównana kombinacja wysokiej mocy 2100 W i bardzo niskiej emisji hałasu. W praktyce oznacza to, że Silence Force Cyclonic jest tylko nieco głośniejszy od zwykłej rozmowy i aż sześć razy cichszy od tradycyjnych odkurzaczy.                                                                                                                    


Technologia Rowenta Silence Force Cyclonic gwarantuje wysoką skuteczność separacji powietrza od kurzu. Powietrze wpada do separatora z prędkością 230 km/h, co zapewnia niezwykłą skuteczność odkurzania.                                                                                  


Silence Force Cyclonic posiada w wyposażeniu seryjnym wyjątkową, wydajną szczotkę Delta Silence Force, która również przyczynia się do redukcji emisji hałasu,  szczotkę do parkietu oraz filtr powietrza HEPA, który zatrzymuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, co ma szczególne znaczenie w domach, w których przebywają dzieci oraz osoby  z problemami alergicznymi.


Odkurzacz Rowenta Silence Force Cyclonic dostępny będzie w sprzedaży od października, w cenie 1300 zł.


Więcej informacji na www.rowenta.pl


 

A to już wiesz?  MasterCard i Samsung pracują nad systemem płatności Samsung Pay

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy