Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Rozszerz możliwości smartfonu Samsung GALAXY S III z zestawem nowych akcesoriów

Samsung wprowadza do oferty zestaw dedykowanych akcesoriów do smartfonu GALAXY S III. Pozwalają one m.in. zmienić GALAXY S III w źródło multimedialnej rozrywki oraz znacząco zwiększyć komfort użytkowania smartfonu w domu, w

Samsung wprowadza do oferty zestaw dedykowanych akcesoriów do smartfonu GALAXY S III. Pozwalają one m.in. zmienić GALAXY S III w źródło multimedialnej rozrywki oraz znacząco zwiększyć komfort użytkowania smartfonu w domu, w podróży i samochodzie. Stylowe etui zapewnia ochronę urządzenia przed uszkodzeniami, a wygodne ładowanie baterii możliwe jest dzięki biurkowej oraz bezprzewodowej ładowarce.

GALAXY S III to najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon w portfolio firmy Samsung. Wyróżnia go m.in. wyświetlacz o najlepszej jakości na rynku wykonany w technologii HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala, system operacyjny Android w wersji 4.0 oraz szeroka gama innowacyjnych funkcji ułatwiających interakcję z urządzeniem i wykonywanie codziennych czynności.

Korzystaj ze stacji dokującej bez wyjmowania telefonu z etui

Stacja dokująca do Galaxy S III – Desktop Dock, umożliwia ładowanie telefonu oraz słuchanie muzyki za pomocą zewnętrznego głośnika, bez konieczności wyjmowania telefonu z etui. Dodatkowo dzięki jej poręcznym kształtom, można ją bez problemu używać zarówno w domu jak i w podróży. Rekomendowana cena detaliczna – 139zł.

Chroń swojego smartfona w oryginalnym eleganckim etui lub odpornej nakładce

Samsunga GALAXY S III można chronić przed zabrudzeniami i kurzem przy użyciu kilku dedykowanych akcesoriów. Pierwszym z nich jest eleganckie etui z klapką dostępne w 7 wersjach kolorystycznych (biały, granatowy, jasno zielony, różowy, pomarańczowy, żółty, jasno-niebieski). Etui zostało tak zaprojektowane by umożliwić prowadzenie rozmowy nawet przy zamkniętej klapce.  Sugerowana cena detaliczna – 99zł.

Dla osób, które obawiają się zawilgocenia swojego GALAXY S III, Samsung przygotował specjalną gumową obudowę. Obudowa ma jedynie 1,3 mm grubości i zabezpiecza zarówno tył jak i boki urządzenia. Dodatkowe gumowe zabezpieczenia gniazda słuchawkowego i micro-USB ograniczają ryzyko dostania się wilgoci do wnętrza smartphone’u. Obudowa jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych (niebieski, różowy, żółty, pomarańczowy), a można ją kupić już za 29zł.

A to już wiesz?  Samsung RC520 – wydajny i uniwersalny notebook

Ofertę zabezpieczeń GALAXY S III uzupełnia smukłe etui o grubości 0,5 mm, dzięki któremu smartfon zachowuje swój oryginalną, kompaktową formę. Obudowa dostępna jest w dwóch różnych wersjach kolorystycznych i wzorniczych w kolorze białym i niebieskim. Etui jest tak zaprojektowane, aby umożliwić podłączenie słuchawek, ładowarki oraz dostęp do stacji dokującej bez potrzeby zdejmowania go za każdym razem. Sugerowana cena detaliczna wynosi 39zł (2 sztuki w zestawie).

Pisz i rysuj na ekranie dotykowym precyzyjnym rysikiem C Pen

Rysik C Pen został zaprojektowany i zoptymalizowany specjalnie na potrzeby wysokiej klasy ekranu dotykowego GALAXY S III. Jego korpus wykonany jest z aluminium i nawiązujące do designu telefonu. Rysik posiada cienką, 3-milimetrową, gumową końcówkę, która pozwala na precyzyjne pisanie i rysowanie na ekranie smartfonu. Foremne i gładkie wykończenie zapewnia łatwe trzymanie w dłoni i swobodę przenoszenia. Rekomendowana cena detaliczna rysika to 89zł.

Korzystaj wygodnie ze smartfonu w swoim samochodzie  

Uniwersalny uchwyt samochodowy posiada solidny mechanizm mocujący, który stabilnie i bezpiecznie utrzymuje telefon na szybie i gwarantuje jego ustawienie w pozycji pionowej lub horyzontalnej. Samochodowy uchwyt jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na bezpieczne rozmawianie bez użycia rąk lub korzystanie z systemu nawigacji satelitarnej w telefonie. Zestaw jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 109zł.

Użytkownicy preferujący ładowanie telefonu w bardziej tradycyjny sposób, mogą skorzystać z podstawki ładującej. Podczas ładowania dodatkowej baterii, GALAXY S III może być wygodnie umieszczony w podstawce ładującej pod dowolnym kątem. Urządzenie to wykonane jest w eleganckim stylu nawiązującym do metalicznego wykończenia GALAXY S III. Podstawkę można złożyć, co ułatwia jej przenoszenie. Sugerowana cena detaliczna to 139 zł.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy