Samsung

Samsung Smart TV

Samsung Smart TV to przełomowe rozwiązanie na rynku telewizorów nie tylko ze względu na Smart Hub, otwartą przeglądarkę internetową, czy funkcję AllShare, ale również w

Samsung Smart TV to przełomowe rozwiązanie na rynku telewizorów nie tylko ze względu na Smart Hub, otwartą przeglądarkę internetową, czy funkcję AllShare, ale również w obszarze wyświetlania obrazu 2D i 3D przy zastosowaniu technologii Full HD 3D.

Samsung jest liderem sprzedaży telewizorów 3D w skali globalnej. Wykorzystywana przez firmę technologia Full HD 3D jest obecnie jedyną, która gwarantuje wyświetlanie obrazu trójwymiarowego w jakości Full HD 1080p. Obraz można oglądać pod kątem 178 stopni, z każdego miejsca, dzięki czemu rozwiązanie jest wygodne dla użytkownika. Zestawienie tych cech powoduje, że rozwiązanie proponowane przez Samsung jest obecnie najwygodniejszą i najlepszą pod względem jakości wyświetlanego obrazu propozycją.

Warto również podkreślić, iż zastosowana przez Samsung technologia wyświetlania 3D nie ma wpływu na obniżenie jakości oglądania obrazów 2D. Kupując tego typu telewizor, warto więc zapytać o jakość odtwarzania obrazów standardowych (2D), które wciąż stanowią przeważającą większość oglądanych przez nas programów.

Właśnie z myślą o wygodzie Samsung – we współpracy z Silhouette – opracował najprawdopodobniej najbardziej stylowe okulary 3D na świecie. Ważą one jedynie 27g, a używając ich, można przechylać głowę pod pionowym kątem nawet 45 stopni, dzięki czemu nie trzeba siedzieć „sztywno” przed telewizorem podczas oglądania filmu. Ładowanie baterii w okularach jest wyjątkowo proste i niekłopotliwe, dzięki niezwykle wydajnej baterii. Jedno ładowanie wystarcza na 40 godzin, czyli w praktyce na obejrzenie ok. 20 filmów. Wyposażenie okularów w Bluetooth generuje silniejszy sygnał i powoduje, że okulary są mniej podatne na interferencje.


Samsung Smart TV to rozwiązanie komplementarne, które – poza wyświetlaniem obrazu najwyższej jakości Full HD – integruje szereg istotnych elementów, takich jak Smart Hub z najszerszą na rynku ofertą polskich aplikacji opracowanych specjalnie dla polskiego widza, funkcja AllShare, przestrzenny, trójwymiarowy dźwięk, konwersja obrazu z 2D do 3D, czy też jedyna na rynku telewizyjna otwarta przeglądarka internetowa obsługująca flash.

A to już wiesz?  Turniej gier komputerowych w Samsung Gallery

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy