Fajne i tanie

5 lat gwarancji

Samsung przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy zdecydują się na zakup dowolnego sprzętu do zabudowy Samsung w studiu kuchennym. Wybierz jakość i wyjątkowy design, a

Samsung przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy zdecydują się na zakup dowolnego sprzętu do zabudowy Samsung w studiu kuchennym. Wybierz jakość i wyjątkowy design, a otrzymasz 5 lat gwarancji na wybrane przez siebie urządzenia.

Dla wielu z nas prawdziwym sercem domu jest kuchnia. To miejsce, które przyciąga domowników i gości, w niej spędzamy wiele chwil i dlatego na jej zaprojektowanie warto poświęcić czas. Jeżeli chcesz, aby Twoja kuchnia miała niepowtarzalny klimat, a zarazem była funkcjonalna, wybierz sprzęt do zabudowy firmy Samsung.

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup sprzętu w studiu kuchennym, Samsung przygotował wyjątkową promocję. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na ulotce dostępnej w studiu i wysłać go wraz z dokumentem potwierdzającym zakup na adres: Samsung Electronics Polska, ul. Marynarska 15, 02‐674 Warszawa z dopiskiem „5 lat gwarancji”. Istnieje również możliwość zarejestrowania się na stronie internetowej pod adresem www.5latgwarancji.samsung.pl . Po weryfikacji zgłoszenia klienci otrzymają certyfikat 5-letniej gwarancji. Promocja obejmuje urządzenia zakupione w terminie od 1 kwietnia do 30 września 2011 roku. Produkty nabyte od kwietnia do końca czerwca należy zgłosić i zarejestrować do końca lipca. W przypadku urządzeń zakupionych po 1 lipca, produkt należy zarejestrować w ciągu miesiąca.

W ofercie sprzętów do zabudowy Samsung znajdują się m.in.: płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, okapy, kuchenki mikrofalowe oraz lodówki.

Więcej informacji na stronie www.5latgwarancji.samsung.pl.

A to już wiesz?  Rowenta Silence Force Cyclonic– ekskluzywne i wygodne rozwiązanie dla wielbicieli ciszy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy