Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Samsung sponsorem programu TVN MasterChef

Samsung sponsorem programu TVN MasterChef
W jesiennej ramówce TVN pojawił się widowiskowy i znany na całym świecie program MasterChef. Wyłoni on najbardziej utalentowanych kucharzy w naszym kraju. Uczestnicy będą rywalizować o tytuł Mistrza Kuchni i atrakcyjne nagrody pod czujnym

W jesiennej ramówce TVN pojawił się widowiskowy i znany na całym świecie program MasterChef. Wyłoni on najbardziej utalentowanych kucharzy w naszym kraju. Uczestnicy będą rywalizować o tytuł Mistrza Kuchni i atrakcyjne nagrody pod czujnym okiem jury, w skład którego wchodzą: Magda Gessler, szef kuchni Michel Moran, a także znana z programu „Dzień Dobry TVN” Anna Starmach. Zawodnicy będą gotować oraz używać sprzętu kuchennego firmy Samsung. Wśród urządzeń, w które zostało wyposażone studio programu znalazły się lodówki, piekarniki i płyty gazowe. 

Samsung został sponsorem kulinarnego show MasterChef, który emitowany jest w jesiennej ramówce kanału TVN. W programie można zobaczyć rywalizację pasjonatów gotowania, którzy zaprezentują wiele wyśmienitych, niesztampowych potraw. Ideą programu jest poszukiwanie najbardziej utalentowanych kucharzy w Polsce, co z pewnością będzie emocjonującym widowiskiem. Uczestnicy walczyć będą o tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie książki kulinarnej. W programie wystąpi znana restauratorka Magda Gessler, szef kuchni Michel Moran, a także znana z programu „Dzień Dobry TVN” Anna Starmach. Profesjonaliści ocenią zmagania uczestników programu i zdecydują, kto posiada największy talent kulinarny. Program MasterChef opiera się na licencji programu brytyjskiego, który zdobył niezwykłą popularność i doczekał się ponad 30 edycji na całym świecie.

Samsung wyposażył kuchnię studyjną w swoje urządzenia, które posłużą uczestnikom do przygotowania zróżnicowanych potraw. Będą to lodówki serii Grand oraz Side-by-Side, a także piekarniki i płyty gazowe. Rywalizujący ze sobą kucharze będą mogli wykorzystać innowacyjną technologię Twin Convection zastosowaną w piekarnikach, która oferuje funkcję podwójnego pieczenia, a w pojemnych lodówkach Samsung zmieszczą się wszystkie niezbędne składniki potraw.

Obecność firmy Samsung w programie MasterChef obejmie aktywny product placement z ekspozycją logo i zbliżeniem na produkty. Emitowane będą także billboardy sponsorskie, zarówno podczas zapowiedzi programu, jak i w trakcie emisji odcinków. Działania sponsorskie mają na celu promowanie produktów AGD firmy Samsung – lodówek Grand, piekarników, zmywarek oraz pralek Eco Bubble.

A to już wiesz?  Urządzenia ZyXEL wolne od Heartbleed – luki w zabezpieczeniach

Program MasterChef stanowi jeden z najbardziej znanych formatów telewizyjnych i największy format kulinarny w Polsce. Jest to także najbardziej promowany program w jesiennej ramówce TVN, którego edycja obejmie 13 odcinków. Pierwszy odcinek programu MasterChef można było obejrzeć 2 września, kolejne emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Od września urządzenia AGD firmy Samsung, w tym lodówka typu french door, płyta indukcyjna oraz piekarnik będą także eksponowane w porannym programie Dzień Dobry TVN (DD TVN) telewizji TVN, nadawanym od poniedziałku do piątku od 8:00 do 11:00, a w weekendy od 8:30 do 11:00. Oprócz rozmów z gośćmi w studiu, stałym elementem show jest  kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki i prognoza pogody.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy