Wiadomości branżowe

Smart za Smart TV

Pierwszy z trzech samochodów Smart, będących nagrodą w konkursie organizowanym przez Samsung i RTV EURO AGD, ma już swojego właściciela. Dwa pozostałe czekają na kolejne osoby, które wykażą się ciekawym pomysłem i

Pierwszy z trzech samochodów Smart, będących nagrodą w konkursie organizowanym przez Samsung i RTV EURO AGD, ma już swojego właściciela. Dwa pozostałe czekają na kolejne osoby, które wykażą się ciekawym pomysłem i kreatywnością.

W środę 24 sierpnia br. w Samsung Gallery została wręczona pierwsza nagroda w konkursie „Bądź SMART, kup Samsung Smart TV i wygraj SMART”. Jedno z trzech aut znalazło już swojego właściciela – następne będzie można zdobyć w sierpniowej i wrześniowej edycji konkursu.

Od 4 lipca klienci sklepów RTV EURO AGD, kupujący telewizor Samsung Smart TV, mają szansę wygrać miejski i dynamiczny samochód Smart. Wystarczy w ciekawy i oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie Samsung Smart TV? Oprócz samochodów, na zwycięzców czekają inne nagrody: telewizory Smart TV, nowe smartfony Samsung Galaxy S II, odtwarzacze Blu-Ray oraz zestawy kina domowego.

Odpowiedzi można zgłaszać na stronie http://www.smart.samsung.pl/, gdzie znajdują się również szczegóły konkursu oraz regulamin.

A to już wiesz?  Zaawansowane kino domowe Samsung Smart 7.1 z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy