Wiadomości branżowe

Tefal Vitacuisine Compact – trzydaniowy, zdrowy i pyszny posiłek za jednym razem

Tefal Vitacuisine Compact – trzydaniowy, zdrowy i pyszny posiłek za jednym razem
Przyrządzanie zdrowego i smacznego posiłku kojarzy nam się z zajęciem pracochłonnym. Wszyscy chcemy odżywiać się zdrowo, jednak często brakuje nam na to czasu. W październiku pojawi się na rynku nowy parowar firmy Tefal –

Przyrządzanie zdrowego i smacznego posiłku kojarzy nam się z zajęciem pracochłonnym. Wszyscy chcemy odżywiać się zdrowo, jednak często brakuje nam na to czasu. W październiku pojawi się na rynku nowy parowar firmy Tefal – Vitacuisine Compact, który pozwoli w jednym czasie przygotować nawet trzydaniowy, zdrowy i pyszny posiłek dla całej rodziny. Nowoczesny parowar Tefal Vitacuisine Compact jest także urządzeniem niezwykle kompaktowym. Po złożeniu zajmuje minimalną przestrzeń w kuchni.  


 Więcej witamin w potrawach


Gotowanie w parowarze Tefal Vitacuisine Compact to prosty i skuteczny sposób na pyszny i zdrowy posiłek. Potrawy możemy gotować w nim bez użycia soli i tłuszczu, przez co  są one nie tylko zdrowsze ale i mniej kaloryczne. Odpowiednio zbilansowany, dobrze przygotowany posiłek pełen witamin i składników odżywczych jest podstawą zdrowego stylu życia. Nowoczesna funkcja Vitamine Plus, zastosowana w parowarze Tefal Vitacuisine pozwala na zatrzymanie do dwóch razy więcej witaminy C i niezbędnych składników odżywczych w przygotowanych posiłkach (w porównaniu z tradycyjnymi parowarami*). Szybki wzrost temperatury sprawia, że proces gotowania przebiega znacznie szybciej, zaoszczędzając czas i zmniejszając zużycie energii.


Bogactwo i pełnia smaków


Gotowanie w parowarze Tefal Vitacuisine Compact pozwala wydobyć naturalne, intensywne smaki potraw, które zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy. Nowością jest możliwość przygotowania potraw w marynacie lub naturalnych sosach, dzięki zastosowaniu 2 oddzielnych tacek. Daje nam to większą możliwość kulinarnych eksperymentów, a przygotowane w ten sposób potrawy są bardziej urozmaicone. Parowar Vitacuisine Compact został wyposażony także w 4 szklane kubeczki smaku, w których w łatwy sposób można przygotować pyszne musy, desery, kremy, przystawki lub ryż.


Oddzielne pojemniki do gotowania – o dużej łącznej pojemności 10,3 l – umożliwią jednoczesne przygotowanie pełnego obiadu dla całej rodziny, składającego się z przystawki, dania głównego i deseru. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii smaki i zapachy przygotowywanych potraw nie mieszają się i dlatego możemy gotować różnorodne dania w jednym czasie.

A to już wiesz?  Samsung AppCup – ostatni etap konkursu dla developerów

Kompaktowość i funkcjonalność


Funkcja kompaktowego przechowywania, opatentowana przez markę Tefal, pozwala zaoszczędzić aż do 35% przestrzeni. Odwrócone misy nakładane na podstawę parowara umożliwiają złożenie urządzenia, co zmniejsza jego wysokość o kilkanaście centymetrów.


Nowoczesna funkcja cyfrowej kontroli z ekranem LCD pozwala na ustawienie rozpoczęcia gotowania nawet z czterogodzinnym wyprzedzeniem. Funkcja podtrzymywania ciepła gwarantuje, że potrawy zachowają swoją temperaturę przez długi czas, nawet po wyłączeniu parowara. Dodatkowo urządzenie posiada system automatycznego wykrywania braku wody.


Warto zwrócić uwagę na oryginalny design nowego parowara Tefal, który posiada metalowe wykończenie podstawy, co nadaje mu nowoczesny wygląd. Parowar został wyróżniony nagrodą red dot award w kategorii product design.


 Przy zakupie urządzenia konsumenci otrzymają  książkę, zawierającą  zdrowe, urozmaicone  i ciekawe przepisy na wielodaniowy obiad.


 Parowar Vitacuisine Compact VS4003 będzie dostępny w sprzedaży od października w cenie 499,99 zł.


 
INFORMACJE O FIRMIE


Tefal w Polsce


Marka Tefal jest obecna W Polsce od 1992 roku. Od tego czasu zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność produktów sygnowanych tą marką. Marka Tefal jest znana głównie, jako  producent patelni i garnków pokrytych specjalną powłoką nieprzywierającą (niekwestionowana marka numer 1 w Polsce na rynku patelni) a także żelazek. Tefal oferuje również polskim użytkownikom szeroką gamę drobnego elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: frytownice, roboty kuchenne, miksery, blendery, parowary, czajniki, ekspresy do kawy, tostery i opiekacze, elektroniczne wagi osobowe i kuchenne oraz nieelektryczne akcesoria kuchenne. Z każdym rokiem oferta marki Tefal rozszerza się o nowe, innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.


Tefal jest obecny w ponad 120 krajach. Poprzez dynamiczny rozwój stał się największym producentem nieprzywierających naczyń na świecie oraz światowym liderem w produkcji szybkowarów, elektrycznych urządzeń kuchennych, urządzeń do przygotowywania potraw oraz napojów, żelazek i wag.

A to już wiesz?  Nowa aplikacja muzyczna eskaGO teraz na Samsung Smart TV

 


*źródło: SPECTRALYS INNOVATION, Paris, dec 2008

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy