Produkty Żywność

Wielkanocny luksus na świątecznym stole

Wielkanocny luksus na świątecznym stole
Luksus na świątecznym stole Oferta Deluxe w Lidlu Kawior, homar, jaja przepiórcze – to nie menu restauracji, to oferta Deluxe. Lidl łamie barierę cenową i

Luksus na świątecznym stole

Oferta Deluxe w Lidlu
Kawior, homar, jaja przepiórcze – to nie menu restauracji, to oferta Deluxe. Lidl łamie barierę cenową i barierę dostępności otwierając klientom drogę do luksusu w przystępnych cenach. 24 marca ruszyła kolejna odsłona oferty Deluxe w Lidlu, a eksperci kulinarni sieci uczą, jak obchodzić się z produktami, na których przyrządzenie czasami brakuje pomysłu.

Marka własna Deluxe sieci Lidl są to produkty o charakterze premium. Jak pokazują badania , rynek dóbr luksusowych w Polsce systematycznie rośnie, a konsumenci coraz większym zaufaniem darzą marki własne sieci handlowych . Wybieramy je coraz chętniej, nie tylko z powodu atrakcyjnej ceny, ale też z uwagi na jej dobrą relację do jakości. Zdaniem Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, od kilkunastu już lat z roku na rok w okresie przedświątecznym Polacy wydają więcej i częściej są skłonni jeść bardziej wystawnie. Lidl ze swoją marką Deluxe sięga do segmentu produktów premium.

W ofercie znajdziemy takie przysmaki jak krewetki, homar czy kawior. Tu jednak pojawia się pytanie „Co dalej?”. Wielu z nas bowiem nie wie co z tym luksusem zrobić, kiedy przyjdzie nam zmierzyć się z nim w kuchni i przyrządzić zeń danie. Z pomocą przychodzi Kuchnia Lidla (kuchnialidla.pl), gdzie znajdziemy przepisy wraz z objaśnieniami, jak krok po kroku przyrządzić danie premium w sam raz na wyjątkowy czas świąt.

Jednakże Lidl dba o klientów nie tylko od święta i dzięki kampanii „Pascal kontra Okrasa” zmienia nawyki żywieniowe Polaków oraz zachęca do samodzielnego gotowania. Sieć uczy, jak jeść smacznie i zdrowo, przyczyniając się tym samym do poprawy jakości życia swoich klientów.
Chcemy odczarować produkty premium i uczynić je bardziej dostępnymi. Udało nam się to w przypadku gęsiny – wprowadziliśmy ją do oferty, dostarczyliśmy też przepisy i akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Oferta marki Deluxe to propozycja wyśmienitych produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.

A to już wiesz?  Żywność w sklepach internetowych podrożała w ciągu roku o 6%

Wiosenna oferta Deluxe to gama produktów, z których przyrządzimy przystawkę, danie główne oraz deser z kawą. Wśród produktów znajdziemy homara, sprzedawanegow 680 – gramowych opakowaniach w cenie 24,99 zł (76,89 zł/ kg) czy greckie antipasti
w cenie 24,99 zł. Dla porównania w innych sklepach za homara przyjdzie nam zapłacić nawet 180 zł za kilogram. Z kolei popularny łosoś w ofercie Deluxe dostępny będzie w cenie 4,49 zł za 100 g, podczas gdy w konkurencyjnych sieciach ceny za ten produkt sięgają nawet 70 zł za kilogram.

Kawior z pstrąga to doskonały dodatek do kanapek. Także pasztet belgijski i pasztet z muszli św. Jakuba doskonale sprawdzą się
na świeżym pieczywie, podobnie jak wieprzowa, dojrzewająca szynka włoska Crudo Cremona, szynka Jamón Serrano czy sery pleśniowe.

Krewetki są najpopularniejszymi owocami morza, a pomysł na danie z nich znajdziemy na kuchnialidla.pl. Homar, o bardzo delikatnym mięsie, będzie doskonałą propozycją na wyjątkową kolację z rodziną czy ze znajomymi. Na deser w wersji luksusowej Lidl proponuje tiramisu wraz z filiżanką kawy Colombia lub Nicaragua, które sprzedawane są w gustownych, drewnianych baryłkach. W słodkiej części oferty znajdziemy też pralinki, orzechy laskowe w czekoladzie mlecznej czy czekoladki z musem.

Od 24 marca, w ramach oferty Deluxe dostępne są także tortelloni, sacchettini, dressingi do sałatek, pasty do pieczywa, oleje z orzechów włoskich i wiele innych luksusowych propozycji na pyszne posiłki.

Camembert_Deluxe_Lidl-001-2014-03-26 _ 11_01_36-75

Creme brulee_Deluxe_Lidl-002-2014-03-26 _ 11_01_36-75

Krewetki_Deluxe_Lidl-003-2014-03-26 _ 11_01_36-75

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 500.

A to już wiesz?  Orzechy nerkowca - zdrowie ma orzechowy smak

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy