Wiadomości branżowe

Wypróbuj najnowsze aparaty fotograficzne Samsung

Od 1 lutego br. miłośnicy fotografii mają okazję wypożyczyć na tydzień wybrane modele aparatów fotograficznych firmy Samsung. Wystarczy tylko odwiedzić Samsung Gallery, przedstawić dokument tożsamości, podpisać umowę - bez

Od 1 lutego br. miłośnicy fotografii mają okazję wypożyczyć na tydzień wybrane modele aparatów fotograficznych firmy Samsung. Wystarczy tylko odwiedzić Samsung Gallery, przedstawić dokument tożsamości, podpisać umowę – bez konieczności pozostawienia kaucji. Akcja została zainaugurowana podczas finału konkursu „Prezenty od Samsung”.

Aparaty, które będzie można bezpłatnie wypożyczać w Samsung Gallery, to flagowe produkty firmy, wyróżniające się zaawansowanymi funkcjami, które warto przetestować nie tylko na miejscu w showroomie, ale i w innych warunkach. Wśród dostępnego sprzętu znajduje się między innymi aparat ST600 wyposażony w dodatkowy przedni wyświetlacz, zaawansowany optycznie aparat EX1 z obrotowym wyświetlaczem AMOLED oraz aparaty z serii NX z wymienną optyką, czyli NX 100 oraz NX10 z kompletem akcesoriów. Testowanie aparatów będzie możliwe na podstawie podpisanej umowy przez okres 7 dni.

Czym jest Samsung Gallery

Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie showroom został zaprojektowany tak, aby każdy mógł sprawdzić, jak funkcjonują produkty Samsung w domowych bądź biurowych realiach. Dzięki temu odwiedzający galerię mogą sprawdzić skuteczność sprzątającego robota Navibot, obejrzeć film lub zagrać w grę komputerową w technologii 3D, czy przetestować aplikacje dostępne w najnowszym tablecie Galaxy Tab. W Samsung Gallery urządzenia AGD prezentowane są w kompletnie wyposażonej części kuchennej. Wszystkie dostępne modele telefonów, aparatów fotograficznych i kamer cyfrowych firmy Samsung prezentowane są w sąsiadującej części, wraz z akcesoriami. Efektownie przedstawia się również ściana ekranów i multimediów w strefie RTV.

Samsung Gallery – niezwykłe miejsce, niezwykłe wydarzenia

Samsung Gallery to miejsce stworzone przede wszystkim z myślą o potrzebach konsumentów. To również miejsce, w którym regularnie odbywają się ważne dla firmy wydarzenia. 26 stycznia br. odbyło się wręczenie głównej nagrody w konkursie „Prezenty od Samsung”. By wziąć udział w konkursie, należało kupić dowolny aparat fotograficzny marki Samsung w jednym ze sklepów sieci Fotojoker lub AB Foto i odpowiedzieć na pytanie: Gdyby Święty Mikołaj był fotografem, jakie świąteczne życzenia otrzymałby od Ciebie? Najbardziej kreatywna okazało się pani Monika Urbaniak, której kluczyki do samochodu osobiście wręczył Prezes Samsung Electronics Polska, Kyung Sik Choi. Samsung Gallery zaprasza do testowania produktów interesujących dla konsumentów. Jest to również miejsce niezwykłych wydarzeń i atrakcji. Ostatnio cieszyliśmy razem ze zwycięzcą konkursu „Prezenty od Samsung”, a obecnie ruszamy z najnowszą ofertą wypożyczenia sprzętu fotograficznego. Właśnie dlatego warto tutaj regularnie zaglądać – powiedział Kyung Sik Choi, Prezes Samsung Electronics Polska.

Zapraszamy do odwiedzania Samsung Gallery przy ulicy Marynarskiej 15, w tygodniu w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 15:00.
Więcej informacji na stronie http://www.galeria.samsung.pl/

A to już wiesz?  Zadbaj o bezpieczeństwo swojego telefonu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy