Fajne i tanie

Acronis rozszerza ofertę

Acronis rozszerza ochronę danych użytkowników indywidualnych o rozwiązania bezpieczeństwa w sieci Acronis wprowadza szeroką linię produktów i usług do ochrony danych oraz systemów przed zagrożeniami

Acronis rozszerza ochronę danych użytkowników indywidualnych o rozwiązania bezpieczeństwa w sieci

Acronis wprowadza szeroką linię produktów i usług do ochrony danych oraz systemów przed zagrożeniami zarówno z wewnątrz, jak i z zewnątrz. Nowe produkty zapewniają trzy filary ochrony domowego komputera: lokalne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii, backup online oraz bezpieczeństwo w sieci.

Oprogramowanie Acronis Backup and Security 2010 jest jednym z nielicznych na rynku rozwiązań, zapewniających tak daleko idącą ochronę informacji, wynikającą z połączenia wielokrotnie nagradzanych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii z pakietem bezpieczeństwa w sieci. Oferta ta stanowi alternatywę dla programów dających wsparcie w każdej z tych dziedzin z osobna.

Użytkownicy Acronis Backup and Security 2010 mogą stworzyć lokalną kopię zapasową, pozwalającą na szybkie przywrócenie danych i całej zawartości komputera. Dzięki temu uzyskają ochronę przed awariami dysku, błędami systemu czy samych użytkowników. Co więcej funkcja backupu online oferuje zewnętrzną lokalizację dla przechowywania cennych informacji, zabezpieczając przed kradzieżą i fizycznymi katastrofami.

Licencja Acronis Backup and Security 2010, umożliwia ochronę nawet trzech komputerów. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że każdego dnia zabezpiecza siebie i członków rodziny przed utratą danych oraz zagrożeniami z sieci, takimi jak: wirusy, spam, phishing czy kradzież tożsamości. Użytkownicy będą mogli teraz bezpiecznie surfować w sieci, korzystać z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych, zapewnią prywatność swoim informacjom i komunikacji elektronicznej, a także będą mogli skorzystać z ochrony rodzicielskiej czy zablokować niepożądany dostęp z zewnątrz do swojej sieci bezprzewodowej.

“Rozwiązania do backupu i odzyskiwania danych po awarii oraz do zapewnienia bezpieczeństwa w sieci mają zagwarantować ochronę informacji. Czy to w sytuacji skasowania pliku, czy też jego uszkodzenia bądź infekcji, zawsze poszkodowanym jest użytkownik. Opinie klientów pokazały pewną konwergencję tradycyjnego odzyskiwania danych po awarii i bezpieczeństwa w sieci pod parasolem kompletnej ochrony informacji. Nowa linia produktów Acronis odpowiada na tę potrzebę i daje użytkownikom pełną ochronę, dostarczaną przez firmę, którą znają i której ufają.” – powiedział Jason Donahue, CEO Acronis.

A to już wiesz?  Nowa aplikacja muzyczna eskaGO teraz na Samsung Smart TV

Rodzina produktów Acronis “backup and security” to kilka pakietów, dających użytkownikom opcje ochrony stosownie do ich potrzeb:

* Acronis Backup and Security 2010 zapewnia lokalne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii, backup online (dostępne 5 GB) oraz pełny pakiet ochrony w internecie.

* Acronis Backup and Security 2010 Premium, którego wprowadzenie na rynek jest planowane w marcu br., będzie oferować wszystkie funkcje Acronis Backup and Security 2010 oraz rozszerzenie opcji backupu online do 250 GB.

* Acronis Internet Security Suite 2010 dostarcza firewall, kontrolę rodzicielską oraz ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim i phishingiem.

* Acronis Antivirus 2010 chroni komputery domowe przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim i phishingiem.

Wszystkie wyżej wymienione rozwiązania zapewniają roczną ochronę do trzech komputerów domowych i mogą zostać odnowione na kolejny rok przez wykupienie rocznej subskrypcji. Programy są obecnie dostępne w języku angielskim i niemieckim, natomiast polska wersja językowa ukaże się wkrótce, co zostanie ogłoszone.

Ceny obecnie dostępnych produktów wahają się od 34,95 € za Acronis Antivirus 2010 i 39,95 € za Acronis Internet Security Suite 2010 do 59,95 € za Acronis Backup and Security 2010.

***

Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, dzięki któremu przedsiębiorstwa oraz użytkownicy indywidualni mogą przenosić i obsługiwać swoje cyfrowe zasoby oraz zarządzać nimi. Acronis sprzedaje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy