Fajne i tanie

biała płyta grzejna HIS 64220 SW BEKO

Kuchnia jest wdzięcznym obiektem projektantów wnętrz. Wystrój klasyczny, nowoczesny minimalizm, a może gra kontrastów albo zabawa kolorami? Opcji wyposażenia kuchni jest bardzo wiele, przy czym

Kuchnia jest wdzięcznym obiektem projektantów wnętrz. Wystrój klasyczny, nowoczesny minimalizm, a może gra kontrastów albo zabawa kolorami? Opcji wyposażenia kuchni jest bardzo wiele, przy czym najwięcej możliwości aranżacji daje nam sprzęt do zabudowy. Wszystkich miłośników pięknych form na pewno ucieszy nowa płyta grzejna BEKO w białym kolorze. To jedno z tych urządzeń, które zachęca do odważnych projektów kuchni.

Biel to jeden z najbardziej niesamowitych i uniwersalnych kolorów – pasuje do każdej innej barwy. Aż dziw bierze, dlaczego tak niewiele urządzeń do zabudowy, np. płyt grzejnych występuje właśnie w tym kolorze? BEKO przełamując stereotypy zaprezentowało nową białą gazową płytę grzejną. Jej uniwersalne wzornictwo sprawia, że taka płyta będzie dobrze wyglądać równie dobrze w minimalistycznej, nowoczesnej kuchni, jak i w klimatycznym, rustykalnym wnętrzu. A teraz wystarczy zamknąć oczy i wyobrazić ją sobie w swojej kuchni. Prawda, że ładnie?

Nowa płyta gazowa BEKO HIS 64220 SW ma nietypowy dla swojej kategorii biały kolor, ale pod względem użytkowym niczym nie odbiega od innych płyt. Jeśli ktoś myśli, że białą płytę trudno jest utrzymać w czystości – uspokajamy. Cała płyta jest pokryta szklaną warstwą, której mycie jest dziecinnie proste. Wyposażono ją w 4 palniki o zróżnicowanej mocy, przy każdym z nich znajdują się solidne emaliowane ruszty. Pokrętła sterujące umieszczone zostały z przodu i mają zintegrowaną zapalarkę gazu. Ich srebrny kolor ładnie współgra z bielą płyty. Urządzenie ma także zabezpieczenie odcinające gaz, jeśli płomień zostanie zdmuchnięty lub zalany. Płyta jest objęta bezpłatną 5-letnią gwarancją.

Stylistyczna całość

Świetnym uzupełnieniem białej płyty będzie biały elektryczny piekarnik do zabudowy BEKO OIM 24 500 W. Ma dużą pojemność wynoszącą 65 litrów i aż 12 przydatnych funkcji pieczenia i rozmrażania. Jego drzwi wykonano w całości z gładkiego szkła, co bardzo ułatwia ich czyszczenie. Graficzny cyfrowy wyświetlacz ułatwia wybranie właściwej funkcji, pokazuje czas i temperaturę pieczenia oraz służy jako zegar.

A to już wiesz?  Samsung Smart TV 2012 - siedmiokrotny wzrost popularności polskich aplikacji

Podstawowe parametry białej gazowej płyty grzejnej BEKO HIS 64220 SW

* 4 palniki gazowe
* Szerokość: 60 cm
* Sterowanie pokrętłami z przodu
* Emaliowane ruszty
* Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
* Zapalarka w pokrętle

Sugerowana cena detaliczna – 1049 zł

O firmie BEKO:

BEKO to międzynarodowa marka sprzętu AGD należąca do firmy Arçelik A.Ş. która jest jednym z trzech największych europejskich producentów urządzeń tego typu. W całej ofercie BEKO znajduje się ponad 2000 produktów, a wśród nich urządzenia małego i dużego AGD, sprzęt RTV i klimatyzatory. Produkty BEKO są dostępne w ponad 100 krajach i posiadają wiele nowoczesnych funkcji dostosowanych do stylu życia i potrzeb ludzi mieszkających w różnych częściach świata. Dzięki swojej filozofii, urządzenia BEKO są obecne w milionach gospodarstw domowych na całym świecie.

BEKO S.A. jest obecne w Polsce od 1998 roku, a od 2005 roku polski oddział stał się centralą także dla Czech i Słowacji. Na polskim rynku firma oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy.

Główną filozofia marki jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań, które poprawią komfort codziennego życia klientom. Zgodnie z nią, BEKO skupia się na zaspokajaniu potrzeb konsumentów, dostarczając im urządzenia o nowoczesnych rozwiązaniach i funkcjonalnym wzornictwie. Konsekwentne realizowanie tych założeń sprawiło, że produkty BEKO zdobyły wiele międzynarodowych tytułów. Zmywarki BEKO otrzymały nagrodę „Energy Saving Trust”, ekspres do kawy i piekarnik do zabudowy – prestiżową nagrodę iF design. Zmywarki, pralki i piekarnik do zabudowy BEKO otrzymały także nagrodę Plus X w kategorii ekologia, łatwość użycia i nowoczesny design. Wszystkie urządzenia BEKO powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie z normą ISO 14001.

W Polsce konsumenci przyznali produktom BEKO srebrną statuetkę TRUSTED BRAND 2007 oraz nagrodę „Produkt Roku 2007″ w kategorii „Duże urządzenia AGD”. W 2008 roku firmie BEKO przyznano wyróżnienie Odkrycie Roku w programie konsumenckim Laur Konsumenta. Firma BEKO została również doceniona za komunikację marketingową statuetką Idea Awards 2007 za najlepszą reklamę telewizyjną w kategorii „Usługi”. W 2008 roku firma BEKO otrzymała także nagrodę Jakość Roku w kategorii „Produkt” przyznana pralkom serii Volumax.

A to już wiesz?  Samsung Irena Women’s Run odbędzie się już 23 czerwca

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.beko.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy