Wiadomości branżowe

Limitowana seria monitorów Samsung Smart TV Serii 3 z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej

Samsung wprowadza do oferty 23,6-calowy Smart TV Monitor Serii 3 wyposażony w matrycę TN LED o rozdzielczości Full HD oraz wbudowany odbiornik naziemnej i kablowej telewizji cyfrowej. Atutem modelu T24B300EE jest też szeroka gama dostępnych

Samsung wprowadza do oferty 23,6-calowy Smart TV Monitor Serii 3 wyposażony w matrycę TN LED o rozdzielczości Full HD oraz wbudowany odbiornik naziemnej i kablowej telewizji cyfrowej. Atutem modelu T24B300EE jest też szeroka gama dostępnych złączy audio-wideo oraz slot na moduł CI, który umożliwia odbiór programów kodowanych. Korzystne wrażenia akustyczne zapewniają wbudowane głośniki stereo oraz procesory dźwięku przestrzennego Dolby Digital + / Pulse i SRS TheaterSound. Monitor pozwala na odtwarzanie multimediów z wielu różnych źródeł, w tym bezpośrednio z dysku USB i można nim wygodnie sterować za pomocą pilota. Pierwsze 1500 sztuk wprowadzanych do sprzedaży to limitowana seria dostępna w stylowej, białej obudowie.

Monitor Smart TV Serii 3 (T24B300EE) to propozycja dla użytkowników, którzy pragną mieć możliwość oglądania wszystkich treści audiowizualnych za pośrednictwem jednego urządzenia. Dzięki wyposażeniu monitora w wiele złączy AV, USB 2.0 ConnectShare™ oraz dekoder DVB-T/C, źródłem rozrywki mogą być treści przesyłane zarówno z komputera, dysku USB, konsoli gier wideo, odtwarzacza Blu-ray, urządzenia mobilnego, jak i telewizji cyfrowej. W związku z procesem zmiany systemu nadawania sygnału telewizyjnego na cyfrowy, wybór monitora z wbudowanym tunerem DVB-T/C staje się korzystny zwłaszcza dla osób, które nie potrzebują lub nie mają miejsca na wielkoformatowy telewizor w swoim pokoju.

Monitor i telewizor w jednym – wygoda użytkowania i oszczędność miejsca
Smart TV Monitor Serii 3 może służyć jako standardowy monitor do notebooka lub komputera stacjonarnego, jednak o jego przewadze nad zwykłymi urządzeniami decyduje wbudowany odbiornik bezpłatnej, naziemnej telewizji cyfrowej. Model T24B300EE pozwala na oglądanie kanałów telewizyjnych emitowanych w rozdzielczości Full HD oraz korzystanie z funkcji interaktywnych, jak elektroniczny przewodnik po programach (EPG) czy teletekst. Urządzenie posiada także gniazdo na moduł CI, który w przyszłości umożliwi odbiór płatnych kanałów kodowanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. By zapewnić użytkownikom wrażenia słuchowe, równie korzystne jak wizualne, monitor wyposażono w głośniki stereo o mocy 2 x 5W oraz procesory dźwięku przestrzennego Dolby Digital + / Pulse i SRS TheaterSound. O funkcjonalności monitora decyduje także możliwość sterowania pilotem oraz konstrukcja obudowy, którą możną oprzeć się na regulowanej podstawce lub zawiesić na ścianie przy pomocy odpowiedniego uchwytu.

A to już wiesz?  6 lutego w CH Arkadia o godzinie 18 odbędzie się pokaz talentów z Mam Talent oraz premiera nowych telefonów Samsung GALAXY A3 i A5

Szeroki wybór złącz audio-wideo – domowe centrum rozrywki
Do monitora Smart TV Serii 3 można podłączyć szereg urządzeń zewnętrznych za pomocą dostępnych gniazd audio-wideo i transmisji danych. Z tyłu obudowy umieszczone zostały gniazda D-Sub, HDMI, SCART, antenowe (RF), komponentowe (Y/Pb/Pr), kompozytowe (AV) oraz stereofoniczne na wtyk Mini Jack. Z boku obudowy dostępny jest slot na moduł Common Interface (CI) oraz gniazdo USB 2.0 z funkcją ConnectShare™. Umożliwia ona wykorzystanie monitora jako ekranu Full HD z wbudowanym odtwarzaczem filmów, muzyki i zdjęć, obsługującym różne kodeki i formaty plików multimedialnych. Źródłem treści przesyłanych do monitora przez ConnectShare™ może być dowolny pendrive lub dysk USB. Wbudowane złącza pozwalają na podłączenie do monitora zarówno cyfrowych jak i analogowych źródeł obrazu i dźwięku.

Samsung Smart TV Monitor Serii 3 (T24B300EE) jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł.

Samsung Smart TV Monitor Serii 3 (T24B300EE) – główne elementy specyfikacji

Wyświetlacz

Kategoria

Wartość

Rozmiar

23,6″

Typ panelu

TN LED

Rozdzielczość

1920×1080 (Full HD)

Jasność

250 cd/m²

Współczynnik kontrastu

Statyczny 1 000:1 (Mega DCR)

Głębia koloru

16,7 mln kolorów

Czas reakcji

5 ms (BTW)

Kąt widzenia (poziomo/pionowo)

170°/160°

Wejścia i interfejsy

D-Sub

Tak

HDMI

Tak

Wejście RF

Tak

USB

Tak (z boku obudowy)

Slot na moduł CI

Tak (z boku obudowy)

Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr)

Tak

Złącze kompozytowe AV

Tak

SCART

Tak

Wejście audio (Mini Jack)

Tak

Dźwięk

Głośnik

Tak (5W x 2)

Technologie audio

Dolby Digital + / Pulse,
SRS TheaterSound

System DTV

Obsługiwane standardy telewizji cyfrowej

DVB-T/C (wbudowany tuner)

Certyfikacja DTV

CI+, Boxer HD, Riks TV, Comhem,
HD Cable, Antenna HD, Canal Digital

Ogólne właściwości

ConnectShare™ (USB 2.0), EPG (elektroniczny przewodnik po programach), Teletekst,
OSD (w 29 europejskich językach), Napisy ekranowe, PIP (obraz w obrazie)

Akcesoria w zestawie

Kable: D-Sub, zasilający, stereo / Inne: pilot zdalnego sterowania,
przewodnik szybkiej instalacji, podręcznik użytkownika na CD

A to już wiesz?  Gotówka na święta?

Uwaga: Specyfikacje fabryczne. Wzornictwo i kolory mogą ulec zmianie bez powiadomienia i różnić się od pokazanych. Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub pominięte informacje.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy