Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Międzyzdroje – ostatni przystanek Letniej Galerii Samsung

Międzyzdroje – ostatni przystanek Letniej Galerii Samsung
Letnia Galeria Samsung już od dziś działa w Międzyzdrojach, które stanowią ostatnią lokalizację na jej trasie. Zarówno mieszkańcy, jak i odpoczywający w kurorcie turyści mogą odwiedzać galerię do niedzieli 2 września. Specjalna strefa

Letnia Galeria Samsung już od dziś działa w Międzyzdrojach, które stanowią ostatnią lokalizację na jej trasie. Zarówno mieszkańcy, jak i odpoczywający w kurorcie turyści mogą odwiedzać galerię do niedzieli 2 września. Specjalna strefa Samsung gościła tego lata już w sześciu miejscowościach nad polskim morzem, spotykając się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem odwiedzających.

Letnia Galeria Samsung daje wyjątkową szansę obejrzenia, poznania i przetestowania produktów marki Samsung, które współpracują ze sobą tworząc unikalny ekosystem. Aby tego doświadczyć, wystarczy odwiedzić strefę otwartą dla wszystkich chętnych. Osoby przebywające w Międzyzdrojach lub okolicach w dniach od 28 sierpnia do 2 września mogą sprawdzić np. jak działa innowacyjny system Eco Bubble w pralkach Samsung, na czym polega wyjątkowość nowego smartfona Samsung Galaxy S III oraz jak smukły jest notebook z ekskluzywnej serii 9.

Międzyzdroje to miasto będące ostatnim przystankiem na trasie Letniej Galerii Samsung. Dotychczas specjalna strefa działała we Władysławowie, Łebie, Ustce, Darłowie i Mielnie, gdzie łącznie odwiedziło ją ponad 71 tysięcy osób – byli to zarówno fani gadżetów i nowych technologii, jak również osoby szukające wakacyjnego relaksu i chwili odpoczynku.

Letnie Galerie Samsung stanowią doskonałą inspirację dla tych, którzy zastanawiają się nad wyposażeniem mieszkania lub domu w najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt. W letniej strefie Samsung można przetestować najnowsze technologiczne rozwiązania do wykorzystania w każdym domu. Telewizory sterowane głosem i ruchem, ekologiczne pralki czy lodówki chłodzące w największe upały, to tylko nieliczne produkty, w które wyposażone zostały letnie strefy Samsung. Każdy, kto trafi do specjalnie skonstruowanego domu będzie mógł doświadczyć możliwości, jakie oferują Samsung Smart TV, tablety (Samsung Galaxy Tab), telefony (Samsung Galaxy S III) Galaxy Note, notebooki serii 5, 7 i 9 z dostępem do Internetu Orange, a także sprzęt AGD: pralki z technologią Eco Bubble oraz lodówki wypełnione puszkami Coca-Coli.

A to już wiesz?  Samsung rozpoczyna masową produkcję pierwszych w branży nośników SSD na interfejsie PCI-Express do ultracienkich notebooków

Poza możliwością poznania produktów, na odwiedzających czeka moc atrakcji i nagród. Przy okazji wizyty w galerii otrzymać można piłkę plażową, a dzieci mogą dodatkowo liczyć na drobne upominki i gadżety. Ponadto, wszyscy mogą zrobić sobie zdjęcie portretowe jednym z aparatów Samsung lub telefonem Samsung Galaxy Note, obejrzeć filmy, sprawdzić możliwości sterowania gestem i dźwiękiem w telewizorach Smart TV, a także pozostawić swój wpis na pamiątkowym sercu.

Letnia Galeria Samsung zlokalizowana jest tuż przy Promenadzie Gwiazd, będącej jedną z głównych atrakcji miasta. Wszystkich zwiedzających zapraszamy w godzinach 9:00 – 20:00.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy