Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Ostatni dzwonek by sprawdzić się w Samsung Gaming Cup!

Ostatni dzwonek by sprawdzić się w Samsung Gaming Cup!
To już ostatni moment, żeby zakosztować e-sportowych emocji w ramach Samsung Gaming Cup, bo impreza, która organizowana jest w ramach kampanii „Kocham Polskę za” potrwa tylko do końca tygodnia. W Centrum Nauki Kopernik każdy

To już ostatni moment, żeby zakosztować e-sportowych emocji w ramach Samsung Gaming Cup, bo impreza, która organizowana jest w ramach kampanii „Kocham Polskę za” potrwa tylko do końca tygodnia. W Centrum Nauki Kopernik każdy zwiedzający tylko do niedzieli będzie miał niepowtarzalną szansę by sprawdzić swoje gamingowe możliwość, oddać się wirtualnej rozrywce z wykorzystaniem produktów marki Samsung, a także wygrywać atrakcyjne nagrody.

Akcja, która prowadzona jest przez firmę Samsung, w ramach kampanii „Kocham Polskę” jest wyjątkową szansą do przetestowania gamingowych możliwości produktów firmy Samsung, oddania się wirtualnej rozrywce i zakosztowania niezapomnianych e-sportowych emocji. Od poniedziałku do piątku goście i zwiedzający Centrum Nauki Kopernik będą mieli okazję skorzystać z gier dostępnych na telefonach Galaxy S II, tabletach Galaxy Tab 10.1 i dedykowanych graczom notebookach serii 7G. Natomiast w weekendy na wszystkich czekać będą rozgrywki indywidualne i turnieje w Pro Evolution Soccer 2012 na konsolach Xbox 360 i telewizorach Samsung Smart TV. Dodatkową atrakcją imprezy będą stanowiska Kinect dla Xbox 360, na których chętne osoby będą mogły zagrać w Kinect Sports.

Kampania „Kocham Polskę za” dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych

Samsung Gaming Cup odbywa się w ramach charytatywnej kampanii „Kocham Polskę”, w której Samsung nie tylko zachęca Polaków do odpowiedzi na pytanie za co kochają swój kraj, ale także wspiera podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Każdy kto wyrazi swoje pozytywne emocje związane z Polską poprzez stronę kampanii www.kochampolskeza.pl dodatkowo pomaga dzieciom, które są pozbawione rodziny lub zagrożone jej utratą. Każdy wpisany powód to symboliczna złotówka na fundację. Im więcej wpisów tym większa kwota finalnie zastanie przekazana SOS Wioską Dziecięcym i tym większa flaga pozytywnych emocji powstanie na stronie.

A to już wiesz?  Duży zoom optyczny, szerokokątny obiektyw, możliwość nagrywania filmów w jakości HD

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy