Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Poznaj możliwości produktów Samsung dzięki specjalnym Samsung Summer Zones

Właśnie ruszyły Samsung Summer Zones – specjalnie zaaranżowane strefy, w których każdy może doświadczyć tego jak działają i współpracują ze sobą produkty Samsung. Możliwość zapoznania się z tym wyjątkowym

Właśnie ruszyły Samsung Summer Zones – specjalnie zaaranżowane strefy, w których każdy może doświadczyć tego jak działają i współpracują ze sobą produkty Samsung. Możliwość zapoznania się z tym wyjątkowym „ekosystemem” będą mieli mieszkańcy oraz turyści siedmiu nadmorskich miejscowości, w których przez dwa wakacyjne miesiące pojawiać się będą Samsung Summer Zones. Niecodzienna akcja rozpoczęła się 10 lipca w Krynicy Morskiej, a zakończy 3 września w Międzyzdrojach. Partnerami letnich stref Samsung są Orange i Coca-Cola.

Samsung Summer Zones dają możliwość nie tylko dobrej zabawy i urozmaicenia wakacyjnego relaksu, ale są przede wszystkim jedynym miejscem, w którym można zapoznać się z wyjątkowym „ekosystemem” w jakim funkcjonują – współpracując ze sobą – produkty firmy Samsung.

To także doskonała inspiracja dla tych, którzy zastanawiają się nad wyposażeniem mieszkania lub domu w najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt. W letniej strefie Samsung można zachwycić się najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami do wykorzystania w każdym domu. Telewizory sterowane głosem i ruchem, ekologiczne pralki czy lodówki chłodzące w największe upały, to tylko nieliczne produkty, które będzie można przetestować w ramach letnich stref Samsung. Każdy, kto w lipcu i sierpniu trafi do specjalnie skonstruowanego domu Samsung będzie mógł doświadczyć możliwości jakie oferują Samsung Smart TV, tablety (Samsung Galaxy Tab), telefony (Samsung Galaxy S III oraz Galaxy Note), notebooki serii 5, 7 i 9 z dostępem do Internetu Orange, a także sprzęt AGD: pralki z systemem Eco Buble oraz lodówki wypełnione puszkami Coca-Coli.

Poza możliwością poznania produktów w specjalnie zaaranżowanych strefach, na odwiedzających czeka moc atrakcji i nagród do wygrania. Każda osoba, która wypróbuje możliwości pralki z systemem Eco Buble otrzyma ręcznik plażowy, a piłki plażowe będą dostępne dla zainteresowanych drukarkami. Ponadto, wszyscy będą mogli zrobić sobie zdjęcie portretowe jednym z aparatów Samsung lub telefonem Samsung Galaxy Note, obejrzeć filmy, sprawdzić możliwości sterowania gestem i dźwiękiem w telewizorach Smart TV, a także pozostawić swój wpis na pamiątkowym sercu.

A to już wiesz?  Odra, piękne dziewczyny i Juliusz Słowacki. Dzięki akcji firmy Samsung dowiedzieliśmy się za co wrocławianie kochają swoją ojczyznę

Samsung Summer Zones:

  • 10-15 lipca – Krynica Morska
  • 17-22 lipca – Władysławowo
  • 24-29 lipca – Łeba
  • 31 lipca – 12 sierpnia – Ustka
  • 14-19 sierpnia – Darłowo
  • 21-26 sierpnia – Mielno
  • 18 sierpnia-3 września – Międzyzdroje

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy