Firmy

Pranie na zawołanie

Pod hasłem: Pranie na zawołanie Amica Wronki rozpoczęła akcję pomocy potrzebującym. W toku jej trwania spółka przekaże nowoczesne i energooszczędne pralki instytucjom użyteczności społecznej. Jako

Pod hasłem: Pranie na zawołanie Amica Wronki rozpoczęła akcję pomocy potrzebującym. W toku jej trwania spółka przekaże nowoczesne i energooszczędne pralki instytucjom użyteczności społecznej. Jako pierwszy na liście znalazł się gnieźnieński Caritas.

Na zorganizowanym 29 kwietnia spotkaniu przedstawiciele Amiki przekazali na ręce Księdza Jacka Dziela, Dyrektora Caritasu Archidiecezji Gnieźnieńskiej pralki automatyczne. Pomocny w utrzymaniu higieny garderoby sprzęt pralniczy często jest poza zasięgiem wielodzietnych rodzin, domów dziecka czy szpitali a więc osób i instytucji tak bardzo ich potrzebujących. Amika chce to zmienić.

– Cieszymy się, że możemy pomóc w tak realny, namacalny sposób. Mam nadzieję, że nasze pralki długo będą służyły obdarowanym. Mając na uwadze potrzeby i zadania, które stoją przed placówkami pomocowymi staraliśmy się wybrać z naszego portfela produktowego najlepszy trwały i energooszczędny sprzęt – mówi Anna Nowak, Product Manager Amiki odpowiedzialny za pralki.

Rzeczywiście. Pralki z linii Navigator, które trafiły do Caritasu to pewność długotrwałej pracy przy niskim zużyciu energii. Najwyższa klasa efektywności energetycznej tej kategorii urządzeń A+ oraz najwyższa klasa skuteczności prania to podstawowe zalety tych urządzeń. Nie bez znaczenia jest też wzornictwo i funkcjonalność. Sprzęt wyposażono m.in. w technologię Full Control Assist, dzięki której wyjątkową funkcjonalność połączono z efektywnością, bezpieczeństwem i troską o ekologię. Projektanci Amiki skupili się na uproszczeniu codziennej obsługi z myślą o wygodzie, wprowadzając wiele nowych rozwiązań, które sprawiają, że obsługa pralki jest intuicyjna, a instrukcja staje się zbędna.

Co warte podkreślenia, wszystkie pralki z linii Nawigator poddawane są testom w prestiżowym, niemieckim instytucie VDE, a otrzymany certyfikat potwierdza ich najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wysoką jakość wykonania, co daje gwarancję niezawodnej, i co ważne oszczędnej pracy w placówkach, do których Caritas je przekaże.

A to już wiesz?  nowa linia workowych odkurzaczy o nazwie Rowenta Classic

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy