Telefony kom

Carrefour Mova, Minuty za zakupy

Carrefour Mova, Minuty za zakupy
Każdy klient telefonii komórkowej Carrefour Mova, będzie mógł bezpłatnie doładować swoje konto na podstawie paragonu, który otrzyma za zrobienie zakupów w supermarketach Carrefour. Od 5

Każdy klient telefonii komórkowej Carrefour Mova, będzie mógł bezpłatnie doładować swoje konto na podstawie paragonu, który otrzyma za zrobienie zakupów w supermarketach Carrefour.

Od 5 maja 2010 r. sieć Carrefour wprowadza w swoich supermarketach (oferta nie dotyczy hipermarketów) specjalną ofertę „Minuty za zakupy”. Wszyscy klienci wirtualnego operatora Carrefour Mova otrzymają Minuty na rozmowy, które będą mogli doładować na swoje konto natychmiast po zrobieniu zakupów w supermarkecie Carrefour.

„Telefonia Carrefour Mova, którą nieustannie rozwijamy od 2008 r. jest najtańszą ofertą na rynku telefonów na kartę. Minuta rozmowy to koszt 25 gr. Minuty za zakupy nie są nowością w ofercie Carrefour Mova. Klienci, którzy korzystają z naszych usług dłuższy czas, doskonale pamiętają tę ofertę, o czym świadczą liczne sygnały jakie od nich otrzymujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić i przywrócić ją w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie. Minuty za zakupy przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń. Dzięki temu, Klient robiący zakupy w supermarketach Carrefour właściwie nie musi doładowywać konta, ponieważ otrzymuje minuty na rozmowy (do Mova i innych sieci Era, Plus, Orange, TP S.A.), które dodatkowo przedłużają jego ważność. W ten sposób nasi stali Klienci, będą mogli praktycznie zrezygnować z płacenia za użytkowanie telefonu komórkowego. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że osoby korzystające z programu Rodziynka i będące jednocześnie użytkownikami Carrefour Mova, mogą wymieniać punkty z kart Rodziynka na minuty.

Wprowadzając do oferty powyższe udogodnienia, mieliśmy na uwadze przede wszystkim zintegrowanie usług, dzięki czemu zarówno zakupy, jak i korzystanie z Carrefour Mova, będą dla Klientów korzystniejsze ze względu na obniżenie wysokości wydatków” – mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Carrefour Mova.

Minuty będą naliczane na podstawie paragonu i przekazywane Klientom w postaci specjalnego wydruku, na którym znajdą się następujące informacje: liczba minut, kod zasilenia (analogicznie, jak przy każdym doładowaniu prepaid), termin ważności paragonu oraz informacja jak doładować minuty (wprowadzając kod *101*KOD ZASILENIA#).

A to już wiesz?  Odkryj latem piękno swoich włosów

Paragon będzie drukowany automatycznie i następnie wręczony Klientowi przez kasjera z paragonem za zakupy oraz ewentualnym potwierdzeniem płatności kartą płatniczą.

Minuty za zakupy będą wydawane wg następującego schematu:

Kwota zakupów

Liczba minut

Powyżej 25 zł

2 minuty

Powyżej 40 zł

4 minuty

Powyżej 70 zł

8 minut

Powyżej 100 zł

13 minut

Minuty można wykorzystać na połączenia krajowe do wszystkich operatorów bez Play, Centernet i Polsat Cyfrowy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy