Fajne i tanie

Samsung Street Creative Photo

Samsung Street Creative Photo
Dżungla miejska to idealne miejsce na poszukiwanie inspiracji do zdjęć w stylu street creative. Jeśli upolujesz ciekawy kadr – wyślij go na konkurs organizowany przez

Dżungla miejska to idealne miejsce na poszukiwanie inspiracji do zdjęć w stylu street creative. Jeśli upolujesz ciekawy kadr – wyślij go na konkurs organizowany przez Samsung i plfoto.com.

Samsung już po raz kolejny zaprasza na spotkanie z nową, ciekawą kategorią fotografii, jaką jest street creative photo. Ostatnio była ona prezentowana podczas łódzkiego Fotofestiwalu – nie tylko na wystawie w przestrzeni miejskiej, ale również podczas warsztatów i fotospacerów Teraz rusza konkurs dla tych, którzy poszukują inspiracji w każdym miejscu i czasie oraz lubią kreatywne wyzwania. Ideą street creative jest uchwycenie „decydującego momentu”, zaskakującego układu planów. Niezwykle ważna jest też tu umiejętność montowania kadrem i szybkość reakcji.

Samsung Street Creative Photo to rywalizacja w aż czterech kategoriach konkursowych: „miasto w ruchu”, „miasto ludzi”, „przestrzeń miasta” i „miejsko-letnie przesilenie”. Uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia po jednym zdjęciu do każdej kategorii, warto więc zawalczyć o nagrody w kilku z nich. Na autorów najlepszych prac w czekają nowoczesne aparaty Samsung NX11 z obiektywami i-Function 18-55 mm oraz ramki cyfrowe Samsung. To jeszcze nie wszystko – spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze najciekawsze zdjęcie w stylu street creative photo. Jego autor otrzyma nagrodę główną – miejski skuter Vespa LX 50.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 10 lipca 2011 r. Zapraszamy do udziału w konkursie i do odwiedzenia galerii konkursowej!

Szczegóły konkursu na stronie www.plfoto.com/samsungstreetcreative

A to już wiesz?  Kalendarz 2017, który inspiruje

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy