Wiadomości branżowe

Treści multimedialne TVP dostępne dla użytkowników Samsung Smart TV

Treści multimedialne TVP dostępne dla użytkowników Samsung Smart TV
TVP i Samsung podpisały porozumienie, na mocy którego multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do bazy seriali,

TVP i Samsung podpisały porozumienie, na mocy którego multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do bazy seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych, a także do publicystyki TVP.


Multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL, która stała się częścią platformy Samsung Smart TV, pozwala w dowolnym czasie oglądać wybrane programy emitowane przez TVP. Dzięki aplikacji użytkownicy telewizorów marki Samsung uzyskali dostęp do bogatego zasobu seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych i publicystyki − a to wszystko na dużym ekranie po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Dotychczas taką możliwość mieli jedynie użytkownicy serwisu vod.tvp.pl korzystający z komputerów.


Aplikacja VOD.TVP.PL umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP, takich jak: „Ranczo”, „rodzinka.pl”, „Instynkt”, „Tomasz Lis na żywo” czy „Makłowicz w podróży”. Producenci chcą także zaspokoić gusta i potrzeby miłośników kultury wysokiej. Już w tej chwili w aplikacji jest dostępnych ponad 50 filmów dokumentalnych oraz blisko 30 filmów fabularnych. Treści dostępne w aplikacji będą ciągle aktualizowane o emisje nowych seriali, filmów i programów publicystycznych, w tym o nowości z ramówki oraz materiały archiwalne. Niezwykle ważne dla TVP jest docieranie z audycjami misyjnymi i wysokiej kultury do szerokich grup odbiorców.


Dostęp do treści na życzenie w telewizorach Samsung Smart TV umożliwia lepszą realizację misji nadawcy publicznego dysponującego atrakcyjną ofertą programów bieżących i archiwaliów, których emisja była dotąd ograniczana przez czas dostępny w ramówce – mówi Michał Przymusiński, zastępca dyrektora Ośrodka iTVP HD w TVP S.A.


Smart TV to odpowiedź marki Samsung na coraz większe wymagania klientów. Telewizor stał się narzędziem przekazu treści dostępnych dotąd jedynie za pośrednictwem komputera. Teraz jest możliwe oglądanie programów z kontentu multimedialnego Telewizji Polskiej na dużym ekranie telewizora, co znakomicie poprawia komfort odbioru treści audiowizualnych – dodaje Marcin Bołbot, dyrektor Marketingu i Sprzedaży CE w Samsung Electonics Polska.

A to już wiesz?  Nowa generacja stylowych laptopów Samsung

 ***


Samsung Smart TV to pierwsza w Polsce pełna integracja TV z internetem, z nieograniczonym dostępem do kontentu multimedialnego oraz najpopularniejszych portali i serwisów społecznościowych. To także pierwszy na świecie sklep internetowy oferujący ponad 300 gotowych aplikacji.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


One thought on “Treści multimedialne TVP dostępne dla użytkowników Samsung Smart TV
  1. Przydałaby się aplikacja do oglądania na żywo przez internet programów TVP na telewizory samsung. Coś takiego co TVP zrobiła dla użytkowników systemu Android i iOS.
    Ktoś zapyta w jakim celu taka aplikacja na telewizory, przecież można włączyć program tv i oglądać. Ano dla takich osób, które mają problem z zasięgiem naziemnej telewizji cyfrowej! Ja należę do tej grupy osób…

Comments are closed.