Fajne i tanie

Zetafax 2011

Drugie życie tradycyjnych urządzeń faksowych. Zetafax 2011 to nowa wersja sprawdzonego przez 60.000 firm na całym świecie oprogramowania do wysyłki, odbierania i zarządzania faksami. Oprócz

Drugie życie tradycyjnych urządzeń faksowych.

Zetafax 2011 to nowa wersja sprawdzonego przez 60.000 firm na całym świecie oprogramowania do wysyłki, odbierania i zarządzania faksami. Oprócz ulepszeń mechaniki i interfejsu, zawiera nową – wyjątkową – funkcjonalność.

Dzięki Fax Relay (tak nazywa się nowy moduł), wprowadzanie serwera faksowego w firmie nie musi już więcej wiązać się z rezygnowaniem z tradycyjnych urządzeń faksowych. Mogą one zostać podłączone do serwera faksowego w taki sposób, że nadal będzie można wysyłać z nich faksy – przy jednoczesnym wykorzystaniu nowych możliwości zapewnionych przez serwer faksowy.

Fax Relay łagodzi technologiczny proces wdrażania systemu faksowego, ale przede wszystkim daje czas na ewolucyjne dostosowanie procesów i przyzwyczajeń pracowników.

Więcej informacji: http://www.indesys.pl/aktualnosci/zetafax-2011—-nowa-wersja-serwera-faksowego

Zetafax to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie serwera faksowego, umożliwiającego faksowanie z poziomu Microsoft Office, Open Office oraz praktycznie wszystkich systemów informatycznych – dzięki szerokim możliwościom integracji. Posiada wiele istotnych funkcjonalności – od automatycznego stosowania szablonów firmowych, przez dodawanie opisów na otrzymanych faksach – po w pełni zautomatyzowaną dystrybucję dokumentów.

Zetafax współpracuje z inteligentnymi kartami faksowymi oraz Fax over IP (FoIP).

Wyłącznym dystrybutorem Zetafax na Polskę jest firma Indesys, obchodząca w czerwcu tego roku dziesięciolecie działalności. Indesys specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych klientów, oprócz rozwiązań faksowych oferując m.in. zaawansowany system obiegu dokumentów (TriPlus) oraz usługi budowy oprogramowania na zamówienie.

A to już wiesz?  Ponadczasowa klasyka – najlepsze zegarki, które sprawdzą się w niemal każdych okolicznościach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy