Jedzenie

Zostań Kulinarnym Zawodowcem

Zostań Kulinarnym Zawodowcem
Majonez Kielecki poszukuje Kulinarnego Zawodowca! Zaszczytny tytuł wraz z atrakcyjną nagrodą zostanie przyznany zwycięzcy konkursu zorganizowanego na profilu Majonezu Kieleckiego na portalu Facebook. Kandydat na

Majonez Kielecki poszukuje Kulinarnego Zawodowca! Zaszczytny tytuł wraz z atrakcyjną nagrodą zostanie przyznany zwycięzcy konkursu zorganizowanego na profilu Majonezu Kieleckiego na portalu Facebook.

Kandydat na Kulinarnego Zawodowca będzie musiał wykazać się doskonałą wiedzą; odpowiedając na 15 pytań związanych z gotowaniem, rozwiązując 3 zadania oceniane przez blogerki – specjalistki z dziedziny kulinariów oraz zdobywając poparcie swoich znajomych. Zwycięży ten, kto wyprzedzi konkurentów i uzyska największą ilość punktów.

Na Kulinarnego Zawodowca czeka atrakcyjna nagroda – iPad z aplikacją Epicurious, dzięki któremu przyrządzanie doskonałych potraw będzie jeszcze łatwiejsze. Przyznane zostaną również 3 nagrody dodatkowe: wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood, zestaw profesjonalnych noży kuchennych Gerlach oraz elegancki komplet garnków Tefal. Jak widać jest o co grać!

Konkurs potrwa do 27 grudnia 2010 roku.
Więcej szczegółów na stronie: www.facebook.com/majonezkielcki

A to już wiesz?  Imprezowa alternatywa dla chipsów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy