Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Angry Birds w kosmosie

Firmy Samsung Electronics i Rovio poinformowały, że wspólnie pracują nad grą Angry Birds Space, która niebawem będzie mieć swoją światową premierę. W ramach strategicznego partnerstwa Samsung i Rovio będą wspólnie

Firmy Samsung Electronics i Rovio poinformowały, że wspólnie pracują nad grą Angry Birds Space, która niebawem będzie mieć swoją światową premierę. W ramach strategicznego partnerstwa Samsung i Rovio będą wspólnie promować urządzenia mobilne Samsung oraz nową grę z serii Angry Birds.

Angry Birds przygotowują misję ratunkową – udadzą się w nowe, nieodkryte dotychczas miejsca, środowiska o niskiej grawitacji. Wyjątkową przygodę urozmaici przygotowana przez Rovio we współpracy z Samsung ekskluzywna zawartość dla użytkowników rodziny smartfonów i tabletów GALAXY.

Samsung GALAXY Note zapewnia fanom Angry Birds dużo lepsze wrażenia, niż dotychczas – jest to zasługą jasnego, dużego ekranu HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala oraz dwurdzeniowego procesora 1,4 GHz, który gwarantuje niewiarygodnie szybką i płynną rozgrywkę.

Firmy Samsung i Rovio poprzednio współpracowały nad kilkoma innymi projektami. Kontynuując to owocne partnerstwo, Samsung stał się oficjalnym partnerem premiery Angry Birds Space, która jest największą dotychczas premierą Rovio. 

A to już wiesz?  Treści multimedialne TVP dostępne dla użytkowników Samsung Smart TV

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy