Wiadomości branżowe

Odkryj latem piękno swoich włosów

Wakacyjny nastrój sprawia, że każda kobieta chce wyglądać czarująco. Letnia pogoda z pewnością poprawia humor, jednak potargane wiatrem i zniszczone słońcem włosy potrafią przysporzyć wielu zmartwień. Tego lata marka Rowenta

Wakacyjny nastrój sprawia, że każda kobieta chce wyglądać czarująco. Letnia pogoda z pewnością poprawia humor, jednak potargane wiatrem i zniszczone słońcem włosy potrafią przysporzyć wielu zmartwień. Tego lata marka Rowenta wprowadza nowe produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów: prostownice Handy i Attitude oraz suszarkę Prolight Compact AC Motor, które pozwolą w łatwy sposób tworzyć zniewalające, profesjonalne i trwałe fryzury.


Dzięki nowym urządzeniom marki Rowenta każda z nas będzie mogła w krótkim czasie ułożyć profesjonalną fryzurę, nie tracąc czasu, ani pięknej pogody na wizytę w salonie fryzjerskim. Pierwszą propozycją jest poręczna, niezwykle kompaktowa prostownica Handy z linii Rowenta for Elite. Docenią ją przede wszystkim młode, aktywne kobiety, które poszukują zarówno wygody w użytkowaniu jak i świetnych efektów prostowania. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny kształt Rowenta Handy pozwala na jednolite rozłożenie siły nacisku na całej powierzchni płyt przy użyciu tylko jednej ręki. Takie rozłożenie siły zapewnia 100 % kontaktu płyty prostującej z włosami i daje mistrzowskie rezultaty. Profesjonalna powłoka ceramiczna Ultrashine Nano Ceramic wzmacnia efekty prostowania i znacząco podwyższa blask włosów. Urządzenie nagrzewa się w błyskawicznym tempie 30 sekund i osiąga temperaturę 210 °C. W ofercie dostępne są dwa modele: Rowenta Handy Elite CF7472 z wyświetlaczem LCD i płytami 3,8 cm do prostowania dłuższych i grubszych partii włosów, w cenie 200 zł brutto oraz model niższy, Rowenta Handy Elite CF7362, z węższymi płytami 2,5 cm, do prostowania włosów cienkich, krótkich i średniej długości, w cenie 170 zł brutto.


Kolejną propozycją dla wymagających kobiet, które chcą na co dzień osiągać profesjonalne rezultaty, zupełnie jak po wizycie u stylisty, jest prostownica Rowenta Attitude. Nowa prostownica ma wyjątkowy design i wyróżnia się pastelowo – perłową kolorystyką. Doskonałe efekty prostowania widać już od pierwszego użycia nawet u kobiet z długimi i kręconymi włosami. Profesjonalna powłoka ceramiczna Ultrashine Nano Ceramic oraz funkcja jonizacji sprawiają, że po stylizacji włosy są wyjątkowo błyszczące. Urządzenie zaopatrzone jest w precyzyjny wyświetlacz digital oraz termostat z 9 pozycjami temperatury, co umożliwia pełną kontrolę nad temperaturą urządzenia. Natomiast bezpieczny system blokowania pozwala utrzymać prostownicę zamkniętą podczas przechowywania. Cena Rowenta Attitude CF7150 wynosi 250 zł.

A to już wiesz?  Aparaty fotograficzne Samsung zdobyły dwie nagrody TIPA 2014

Jeśli chcesz wyglądać elegancko podczas wakacyjnych podróży, a martwisz się, że w bagażu nie zmieścisz już sprzętu do pielęgnacji włosów, marka Rowenta ma propozycję, która rozwiąże ten problem. Suszarka Rowenta Prolight Compact AC Motor zapewnia doskonałe rezultaty suszenia i modelowania włosów, a dzięki temu, że jest kompaktowa, lekka i poręczna, można ją z łatwością schować w walizce. Dzięki innowacyjnej technologii silnika Compact AC Motor gwarantuje optymalizację nadmuchu i profesjonalne efekty suszenia. Specjalna konstrukcja wiatraka z „wewnętrzną” osłoną zapobiega rozpraszaniu się powietrza, co sprawia, że wchodzące powietrze jest skupiane i wykorzystywane w 100%. Urządzenie ma moc 2000W, funkcję jonizacji i możliwość ustawienia bardzo zimnego nawiewu powietrza, pozwalającego na utrwalenie efektów stylizacji. Rowenta Prolight Compact AC Motor CV8410 dostępna jest w kolorze ciemnej, satynowej czekolady w cenie 210 zł brutto.


 


Więcej informacji dostępnych na www.rowenta.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy