Wiadomości branżowe

Polska premiera gry Forza Motorsport 3

Już w tym tygodniu debiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Xbox 360 tego roku, firma Microsoft z tej okazji przygotowała specjalną ofertę promocyjnąWarszawa, 20 października 2009 r. - Pod koniec tygodnia do sklepów w

Już w tym tygodniu debiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Xbox 360 tego roku, firma Microsoft z tej okazji przygotowała specjalną ofertę promocyjną


Warszawa, 20 października 2009 r. – Pod koniec tygodnia do sklepów w  całej Polsce trafi Forza Motorsport 3 – najnowsza część jednej z najbardziej znanych serii wyścigowych dostępnych na konsoli Xbox 360. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej w orientacyjnej cenie detalicznej wynoszącej 199 PLN.


Forza Motorsport 3 to prawdziwa okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji. W grze znajdzie się 400 najbardziej znanych samochodów pochodzących od 50 producentów z całego świata, wśród nich najszybsze modele Ferrari, Porsche i Lamborghini. Zasiadając za ich kierownicą, będzie można ścigać się po 100 torach, wśród których znalazły się te najbardziej znane, jak: La Sarthe, Catalunya, Silverstone, Laguna Seca, Suzuka czy Sebring.


Forza Motorsport 3 wyznacza nowe standardy dla wyścigowych gier na konsoli Xbox 360. Rewelacyjna grafika w wysokiej rozdzielczości, wyświetlana w 60 klatkach na sekundę, pozwala na jeszcze bardziej dokładne odwzorowanie każdego szczegółu znajdującego się w grze.


Oprócz standardowej wersji gry, do sklepów trafią specjalne promocyjne zestawy związane z Forza Motorsport 3:  • Limitowana edycja Forza Motorsport 3. W pudełku prócz gry, znajdzie się pendrive o pojemności 2 GB oraz brelok do kluczy. Całość opatrzona logiem Forza Motorsport 3.

  • Zestaw bezprzewodowego kontrolera z grą Forza Motorsport 3. Propozycja dla graczy lubiących rywalizację twarzą w twarz. Wraz z drugim kontrolerem możliwe jest zaproszenie do gry znajomych.

  • Konsola Xbox 360 Elite 120 GB oraz Forza Motorsport 3. Idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero mają w planach rozpoczęcie swojej przygody ze światem elektronicznej rozrywki. Zestaw dostępny w wybranych sieciach handlowych.

  • Bezprzewodowa kierownica do konsoli Xbox 360 oraz Forza Motorsport 3. To ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie symulację jazdy samochodem. Wraz z kierownicą jazda po wirtualnych torach dostarczy jeszcze więcej emocji.

A to już wiesz?  Beyond.pl podpisał umowę na budowę najbardziej efektywnego energetycznie centrum danych w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy