Wiadomości branżowe

Wygraj wakacje z aparatem Samsung

Pogoda nastraja zdecydowanie wakacyjnie, podobnie jak nowa promocja Samsung. Teraz, kupując aparat kompaktowy masz szansę wygrać wakacje swoich marzeń, które zrealizujesz dzięki nagrodzie – voucherowi o wartości 3000zł (do

Pogoda nastraja zdecydowanie wakacyjnie, podobnie jak nowa promocja Samsung. Teraz, kupując aparat kompaktowy masz szansę wygrać wakacje swoich marzeń, które zrealizujesz dzięki nagrodzie – voucherowi o wartości 3000zł (do realizacji w biurze podróży Itaka). A duży zoom, w który wyposażone są aparaty objęte promocją, na pewno przyda się przy uwiecznianiu wspomnień z letnich wycieczek.


Dla tych, którzy zakupią jeden z aparatów: WB700, WB210 lub PL210 w okresie od 15 maja do 15 sierpnia, Samsung przygotował wakacyjną zabawę, w której codziennie można zdobyć nagrody w formie plażowych upominków, a co tydzień – 3000zł na wakacyjną podróż. Wystarczy wysłać sms i jak najszybciej udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie. Codziennie nagradzanych jest 10 najszybszych odpowiedzi.


Letnia promocja Samsung dotyczy aparatów kompaktowych, które świetnie nadają się do fotografowania z dużej odległości: WB700, WB210 i PL210. Duży zoom optyczny przestał być domeną profesjonalnych aparatów z wymiennymi obiektywami. Te wygodne kompakty mają możliwość wielokrotnego optycznego zbliżenia obrazu, a w przypadku modelu WB700 – nawet 18 razy, co gwarantuje zupełnie nowy wymiar fotografowania w plenerze.


Więcej informacji na stronie www.wakacje.samsung.pl.

A to już wiesz?  Mindspace is expanding with a new branch in Israel!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy