Wiadomości branżowe

Najnowocześniejsze urządzenia klimatyzacyjne Samsung na targach RetailShow 2012

Już jutro, 21 listopada, w Warszawie rozpoczną się targi RetailShow 2012 – przegląd najnowocześniejszych produktów i rozwiązań dla branży handlowej. Podczas dwudniowej imprezy kilka tysięcy gości będzie mogło zapoznać się m. in. z

Już jutro, 21 listopada, w Warszawie rozpoczną się targi RetailShow 2012 – przegląd najnowocześniejszych produktów i rozwiązań dla branży handlowej. Podczas dwudniowej imprezy kilka tysięcy gości będzie mogło zapoznać się m. in. z ofertą urządzeń klimatyzacyjnych Samsung. Produkty będą prezentowane na stoisku firmowym oraz w modelowym sklepie Perfect Store.

 

Podczas dwóch dni targów, swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 150 firm z Polski i Europy, specjalizujących się w dostarczaniu wyposażenia, technologii i usług dla handlu. Samsung, producent wydajnych, cichych i funkcjonalnych urządzeń klimatyzacyjnych przeznaczonych dla handlu i usług, zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązana na stanowisku firmowym oraz w The Perfect Store. Jest to modelowy sklep zbudowany na powierzchni 200 m2 i odwzorowujący realne warunki do prezentacji produktów. Targom towarzyszyć będą konferencje dla handlu – Retail Congress 2012 oraz warsztaty z partnerami handlowymi w ramach Retail Partners Day 2012.

Zapraszamy do stoiska Samsung (stoisko F03) oraz do odwiedzenia Perfect Store, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Igancego Prądzyńskiego 12/14, w dniach 21-22 listopada 2012 r..

 

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

A to już wiesz?  Kadra Polski wyłoniona do światowego finału World Cyber Games 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy