Fajne i tanie Wiadomości branżowe

Ogień olimpijski w rękach Polaków

6 stycznia zapłonął znicz olimpijski w Salzburgu – kolejnym przystanku na drodze sztafety olimpijskiej do Innsbrucka. W tym etapie sztafety uczestniczyło 49 Polaków – 47 uczniów oraz dwóch olimpijczyków – Katarzyna Bachleda-Curuś oraz Leszek Blanik. Szansę na niezapomniane doświadczenie mieli tylko wybrani uczniowie – zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez firmę Samsung, sponsora igrzysk.…